Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga o gama completa de machiaj Extra Lasting de la AVON

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.d

Re: Castiga o gama completa de machiaj Extra Lasting de la AVON

Mesajde Oana.d » Sâm Iul 09, 2011 9:47 pm

Multumesc foarte mult pentru premiul acordat si, recunosc, nu mica mi-a fost mirarea cand am vazut ca sunt printre cele cinci castigatoare. In legatura cu transportul castigului, am si eu o intrebare. Se face prin fan curier sau prin posta. Si, daca se face prin fan curier, este gratuit? Multumesc inca o data si tineti-o tot asa, pentru ca sunteti adevarati profesionisti!

cry_baby

Mesajde cry_baby » Joi Iul 05, 2012 10:27 am

Din totdeauna mi-au placut rujurile cu aroma fructata si culoare intensa !!!! am iesit odata cu iubitul meu , si normal ca m-am facut frumoasa :wink:
dupa pupaceala de intalnire , mi-a spus : " ce bine iti miros buzele ; imi vine sa te musc de ele " :oops: >>>>>>>>>>>a fost o senzatie super :oops: :oops:
deci , aceasta imagine mi se pare foarte expresiva pentru o gura senzuala :
Ataşamente
41332091_ATAFOFEOU.jpg
Sper sa va placa !!!!!!!
Vizualizat de 733 ori

Andees

Mesajde Andees » Vin Apr 12, 2013 11:06 am

Vin din oras,2 noaptea,parchez masina si ma duc in casa. Imi suna telefonul,ma grabesc sa raspund,pentru ca aveam bluza trasa pe cap sa o dau jos. Acum e ok. Raspund fara sa ma uit cine suna si aud vocea lui:"Ce faci?". Era barbatul care cu aceasta simpla intrebare,cu vocea lui sexy si inganata ,ma facea sa transpir si sa zambesc doar cand il auzeam. Ii spun ca m-am dezbracat si ca urmeaza sa ma duc sa ma demachiez si sa dorm. Imi spune ca vrea sa ma vada si vine sa ma ia. I-am zis ca e tarziu si ca sunt goala(stiu,am facut-o intentionat) si imi spune ca e perfect. Sa trag o haina pe mine. Zis si facut. Am tras o haina,care intamplator si pur accidental cel mai la indemana mi-a fost un tricou mai lung de-al fratelui meu,cu parul bucle si ravasit. Lipsea ceva. Machiajul era la locul lui,insa...
Ma suna:"Am ajuns." Ies, urc in masina, in spate(locul meu preferat) si se uita in oglinda retrovizoare. Ridica ochii si imi spune:" Rujul tau de pe buze ma face sa mi te imaginez goala. Parca nu porti altceva decat buzele acum. Esti superba."
Ce a urmat dupa,nu mai tine de concurs.
Va pup si bafta tuturor!
home_.jpg
Vizualizat de 324 ori

Andreea

Anterior