Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

CONCURS: Castiga 3 tinute de la Tara Fashion!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

zananico

shopping-ul ca metoda de relaxare

Mesajde zananico » Lun Apr 06, 2009 12:41 pm

sunt o mare impatimita a shopping-ului.nu ma mai satur sa-mi cumpar haine.nu-mi place sa ies cu prietenele la cumparaturi pentru ca nu reusesc niciodata sa ma hotarasc asupra vreunei piese vestimentare daca sunt ele in preajma mea....si pana la urma aleg ceva doar de dragul de a cumpara.cel mai mult ador sa bantui singura prin magazine, sa-mi obosesc organismul facand asta.dar, nu e de fapt, o osteneala.e mai de graba o placere,mai ales cand sunt furioasa,plictisita,merg la shopping pentru ca stiu ca in felul asta ma destind,dar nu mai sunt o povara nici pentru cei din jur.de exemplu,ori de cate ori nu-mi convine ceva in relatia cu prietenul meu si am chef de o mica cearta ,dau mai intai o raita prin oras,pe la magazine, si pe urma ma intorc ....la el...dar cu alte idei....parca ma mai imbuneaza shopping-ul asta...

SilenZa

Dependenta de shopping

Mesajde SilenZa » Lun Apr 06, 2009 1:15 pm

Mi se pare o prostie :roll:

alissangel

dependenta de cumparaturi

Mesajde alissangel » Mar Apr 07, 2009 6:22 pm

Cred ca orice fata e dependenta de cumparaturi!Ca sa o "alimentam"nu ne ramane decat sa o mai rarim,sau sa facem rost de bani! :(

ramona86

parerea mea

Mesajde ramona86 » Lun Dec 07, 2009 5:46 pm

SHOPINGUL este o necesitate atata timp cat il facem intr-un mod controlat. Munca la birou automat implica o garderoba mai bogata. Ce reusesc eu sa pun in practica pentru a castiga lupta cu criza este faptul ca am inceput sa modific hainele mai vechi (le adaptez la asa zisele cerinte de acum) si daca tot lipseste ceva de care am nevoie achizitionez un lucru de calitate care are rezistenta in timp si nu necesita schimbarea lui in urmatoarea saptamana, luna cum se zice daca dai un ban da-l pe ceva care merita ,, suntem prea saraci sa cumparam lucruri ieftine" si de proasta calitate. :wink:

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Mar Dec 08, 2009 5:48 pm

acest concurs e incheiat de mult ,

gabrielaboiciuc

Re: CONCURS: Castiga 3 tinute de la Tara Fashion!

Mesajde gabrielaboiciuc » Joi Apr 01, 2010 7:49 pm

obsesia pentru marea lume a shopingului este nemarginita si diferita pentru fiecare persoana,iar pentru mine reprezinta hainutele mult tanjite si unice.imi place sa am propriul stil unic,numai al meu unde toata lumea sa intoarca capul si sa doreasa.nu pot sa zic ca sunt o maniaca a shopingului deoarece sunt precisa si mereu stiu ce sa aleg,pt ca imi plac hainutele unicat,dupa ultima moda si foarte sexy,ca o a doua piele a mea.care mi se potrivesc perfect.dar ca oricare fata imi place sa imi cheltuiesc banii pe haine pana realizez ca numai am :)))pe langa alte calitatii shopingul este un mare as al femeilor si cred ca in fiecare din noi exista un monstrulet al maniei pentru shoping,pentru ca fiecare vrem sa fim unice si asta ne face asa...

andreea.me

Re: CONCURS: Castiga 3 tinute de la Tara Fashion!

Mesajde andreea.me » Vin Mai 14, 2010 11:41 am

obsesia pentru mine este shopingul si tinutele cat mai la moda :D.orice femeie ar vrea sa fie la moda si sa aiba haine cat mai in trend...dar :(..acum cu aceasta criza trebuie sa mai facem economii.pentru unele femei shopingul este o metoda de relaxare. eu cand sunt nervoasa si deprimata merg la shoping si uit de toate asa ca daca sunteti deprimete mergeti la soping shi o sa uitati de tot :P.

Anterior