Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Innoieste-te de Paste cu Tara Fashion!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Innoieste-te de Paste cu Tara Fashion!

Mesajde Oana.Zidaru » Mie Apr 01, 2009 5:40 pm

Diva Hair si Tara Fashion vin din nou in intampinarea ta cu un concurs. Daca nu ai participat la primul concurs, ai acum inca o sansa sa faci o noua achizitie vestimentara chiar inainte de Paste.

Spune-ne ce parere ai despre noul blog Tara Fashion (http://www.tarafashionblog.ro/)! Parerea ta chiar conteaza asa ca vino cu sugestii si automat vei intra si in concurs. Poti castiga astfel unul din cele 2 vouchere, in valoare de 200 de lei.

Concursul se desfasuara in perioada 1.04.2009 si 15.04.2009. Castigatorii vor fi anuntati pe 16.04.2009 tot aici, pe forum.

Atentie! In concurs nu intra decat raspunsurile postate la acest subiect!

Succes tuturor!

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Mie Apr 01, 2009 7:50 pm

super concursul
imi place foarte mult blogul .
cel mai mult blogul -corina -imi place ca au facut tinute ... ne putem inspira usor ce sa purtam cum sa le combinam si ce sa comandam .
de pe blogul-oana -imi place foarte mult articolul "apa-miracolul ce ne aminteste sa fim mai atenti cu noi insine"nota 10 pentru articol.

-si blogul roxana imi place -imi plac modelele si produsele prezentate.

micki23

Mesajde micki23 » Joi Apr 02, 2009 1:05 am

Anutzel

concurs tara fashion

Mesajde Anutzel » Joi Apr 02, 2009 3:57 am

super blog au fetele astea un dar de te atrag merita sa urmaresti discutile cu ele se ocupa de subiecte si au si concursuri pe el tot ce si-ar putea dori o femeie care se respecta cand nu esti sigur pe tinuta pe care sa o porti poti intrasi vedea pareri despre ea,mai ales daca nu iesi des in public si nu prea mai tii pasu cu toate [/i][/b]

andry7

buna!

Mesajde andry7 » Joi Apr 02, 2009 7:30 am

acum am vizionat blogul. este interesant, iti ofera nenumarate optiuni de stiluri vestimentare.in ideea in care doresti ceva anume , o bluza un tricou, este mult mai bine sa-l vezi/sa o vezi imbinate cu alte haine astfel stii cum sa combini sa nu dai gres.blogul tara ofera aceasta posibilitate. citindu-l mi-am dat seama ca e facut incat sa placa tuturor, face referire la femei, barbati, maternitate, are promotii, cuvantul la care mai toate tresarim. e un blog complet ce capteaza atentia cu rapiditate. :wink:

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

concurs Tara Fashion

Mesajde adellinaa » Joi Apr 02, 2009 8:18 am

neobisnuit! e altceva.... alt concept decit ce am vazut pina acum. Imi place ideea cu cabina de proba cu toate ca se poate imbunatati si mai mult... Blog Roxana este super....pentru cineva ca mine care nu are foarte mult timp.... Blog Oana ....ne prezinta chestii uimitoare,nu am mai vazut/ citit asa ceva ....foarte interesant :D

nitza

multumesc diva hair!

Mesajde nitza » Joi Apr 02, 2009 8:41 am

fetelor vreau sa va spun ca am participat la concursul trecut si am castigat premiul 3, nu-mi vine sa cred nici acum ca am castigat si ca premiul a ajuns foarte repede la mine in Calarasi, vreau sa va spun ca puteti avea cea mai mare incredere ca aceste concursuri sunt cat se poate de reale si serioase, asa ca participati cu incredere. Vreau sa multumesc atat site-ului diva hair cat si firmei Tara fashion pentru promptidudine si seriozitate, rochia imi vine minunat, si am s-o port cu placere si mandrie ca este de la voi.Va multumesc!

nicoletagheorghe1

Locaţie: NULL

Mesajde nicoletagheorghe1 » Joi Apr 02, 2009 9:01 am

super fain atat blogul cat si concursul. tineti-o tot asa. ma regasesc foarte mult in articolele dumneavoastra.

Aiana

Mesajde Aiana » Joi Apr 02, 2009 9:08 am

Este foarte interesant.Poti afla o multime de lucruri despre moda,dar poti purta si discutii foarte interesante ce graviteaza in jurul modei .Poti vedea si noutati ,iti poti face cumparaturile,diverse.Da este un blog bine venit.Nu pot spune ca-mi pplace neaparat unul din cele trei bloguri toate sunt la fel de grozave dar in cel al Roxanei chiar nu m-am putut abtine sa nu comentez.Este binevenita si ideea cabinei virtuale...De multe ori trebuie sa mergi prin zeci de magazine pentru a-ti completa o tinuta.Asa este simplu ,alegi ,combini si faci comanda ,daca nu esti sigura mergi in magazinul fizic si probezi in realitate dar cu siguranta iti reduci timpul de cumparaturi.

Grozav ce sa mai zic.!!??

angel28april

Mesajde angel28april » Joi Apr 02, 2009 9:19 am

Super blogul, pe mine una cel putin ma ajuta foare mult.

nonis

Mesajde nonis » Joi Apr 02, 2009 10:24 am

Este foarte interesant,ne putem inspira forte usor ,pe mine ma ajuta foarte mult,TARA FASHION este minunat ,poti afla si noutati ,poti vedea o gramada de stiluri de imbracaminte ,tinutele arata super ,iti poti face si cumparaturile trecand si pe la cabina virtuala,ideea e super tineti o tot asa[/b]

luciana82

despre noul blog

Mesajde luciana82 » Joi Apr 02, 2009 10:38 am

Ce pot sa spun , pentru inceput ca noul blog este foarte bun ,pentru noi femeile este foarte important sa gasim ceva de unde ne putem inspira in tinutele zilnice si nu numai de aceea aceasta noutate cu care ati venit este fantastica .Pot spune ca toate au ceva deosebit si incitant in acelasi timp dar cel mai mult mi-a placut blogul Roxana si nu uitati ca din lucrurile marunte si simple se fac cele mai extraordinare lucruri, va multumesc ca existati!Intr-adevar sunt de acord in totalitate ca este``(citez) un blog despre moda,viata si lucruri simple``

gerlinde13

Tara!!

Mesajde gerlinde13 » Joi Apr 02, 2009 11:01 am

Ca de obicei Tara ne-a surprins cu ceva pe gustul nostru!!Un blog special, spun "special" pentru ca este diferit de ceea ce am vazut pana acum, la alte site-uri. E foarte dragut faptul ca atat Roxana, cat si Corina si Oana au propriul blog si astfel putem sa le cunoastem mai bine pe cele care ne incanta cu produsele Tara!!

clau21cj

Mesajde clau21cj » Joi Apr 02, 2009 11:10 am

E o idee foarte buna.Un blog te ajuta sa cunosti persoanele din spatele unor reusite.Chiar daca imi plac mult tinutele Tare Fashion, nu am stiut care sunt persoanele care se ocupa de acest site.Este mai aparte faptul ca putem vedea si parerea lor in legatura cu anumite creatii, propunerile lor in legatura cu asortarea unor tinute si chiar si notele pe care creatiile le-au obtinut.
Te simti flatata cand observi ca aceste persoane isi dau interesul de a ne ajuta sa ne alegem cu gust tinutele si le prezinta intr-un mod atat de special.

Felicitari pentru blog!

AndreeaTTT

Blog-ul Tara

Mesajde AndreeaTTT » Joi Apr 02, 2009 11:26 am

Blog-ul Tara este excelent deoarece iti dezvolta simtul vestimentar in special daca nu stii nimic despre moda. Chiar daca stii ce se poarta sezonul acesta, blog-ul Tara vine cu idei bune, poate chiar noi pentru unele persoane, in a-ti asorta piesele vestimentare in combinatii diferite in functie de momentul zilei si locul in care alegem sa le purtam. :D Profitati de el cat puteti. Sunt sigura ca oamenii ne vor privi cu alti ochi daca vom tine cont de sfaturile prezentate. :wink:

Următorul