Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

pe cand blogul???

Feng Shui este o arta prin care se studiaza energia vitala care ne inconjoara si pe care chinezii o numesc Chi sau Qi. Irina Bejenaru, expert Feng Shui, te poate invata cum sa iti creezi singura un mediu armonios din punct de vedere energetic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

cris_tina04

pe cand blogul???

Mesajde cris_tina04 » Vin Iul 10, 2009 2:51 pm

Imi pare tare rau ca nu am mai intrat de mult , insa cand ai o problema , parca vin toate o data si nu am mai putut intra, cert este ca m-am si mutat si nu am mai avut timp si nici net dar sa speram ca de azi ne vedem zilnic.
Irina iti urez si eu bun venit si muuuulta nevoie am de ajutorul tau . Tocmai ce imi construiesc si eu o casa si in curand ma voi muta in ea, cu atat mai mult existenta ta pe acest forum sau daca ai blog, carte, ceva imi va fii de un real folos.

Multumim ca esti printre noi.

anais_bjn
Expert Divahair

Locaţie: Bucuresti

Blogg / articole feng shui

Mesajde anais_bjn » Mie Iul 15, 2009 3:06 pm

Buna Cristina!

Voi anunta adresa bloggului pe la inceputul lunii august. Pana atunci poti vizita site-ul meu www.efengshui.ro si sa citesti sectiunea "Articole feng shui". O sa gasesti multe informatii care te pot ajuta in alegerea, construirea sau amenajarea unei case.

Daca vei avea nevoie de o expertiza feng shui (in care afli exact ce fel de energii iti influenteaza casa si destinul si ce trebuie sa faci ori ca sa remediezi situatia, ori ca sa pui accent mai mult pe o anumita stea, care te poate ajuta sa ai parte de mai multa prosperitate, sanatate, armonie in cuplu, etc) te pot consilia cu placere oricand.

O zi cat mai frumoasa,

Irina Bejenaru,
expert feng shui

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Mar Aug 11, 2009 11:03 pm

Puteti sa imi spuneti, nu stiu daca are vreo legatura cu feng shui-ul, exista vreo problema daca in casa in care locuiesc va veni o mireasa sa o ia nunta de la mine desi ea nu locuieste cu mine?! Lucrurile stau cam asa, ea locuieste in alt oras si in ziua nuntii trebuie sa vina sa o ia de undeva, de "acasa" si ne-am gandit sa o ia de la mine! Nu sunt casatorita si ma gandeam daca exista vreun obicei legat de acest lucru!