Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Probleme cu banii

Feng Shui este o arta prin care se studiaza energia vitala care ne inconjoara si pe care chinezii o numesc Chi sau Qi. Irina Bejenaru, expert Feng Shui, te poate invata cum sa iti creezi singura un mediu armonios din punct de vedere energetic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

stefisp

Probleme cu banii

Mesajde stefisp » Vin Sep 11, 2009 2:07 pm

anais_bjn
Expert Divahair

Locaţie: Bucuresti

Probleme cu banii

Mesajde anais_bjn » Mie Sep 16, 2009 7:04 pm

Buna Stefisp!

Probleme cu banii apar tot timpul in cadrul unei familii. Nu trebuie sa te ingrijorezi. Este posibil ca steaua prosperitatii sa fii devenit inactiva (dintr-un motiv sau altul, poate ai mutat ceva in casa, e complicat sa detaliez pentru ca sunt multe variante) sau este posibil sa in casa sa va fi intrat in ultimele luni (sau chiar din februarie-martie) o stea zburatoare neplacuta, ceea ce ar explica cheltuielile suplimentare si neprevazute din acest an. Daca asa este, atunci pot sa-ti spun ca vei scapa de ea la anul in februarie, avand speranta ca va fi inlocuita de o stea benefica. Daca explicatia este alta, atunci numai o expertiza feng shui poate spune exact ce se intampla.

O zi cat mai frumoasa,

Irina Bejenaru,
expert feng shui

stefisp

Mesajde stefisp » Mie Sep 16, 2009 9:18 pm

Iti multumesc ca mi-ai raspuns desi sincer iti spun ca nu stiu ce inseamna stea zburatoare.Sper sa imi revin la normal, cat mai repede. Este adevarat ca am facut mutari prin casa in ultimele luni, acum o sa-mi bat capul sa vad ce am schimbat, ca sa pun la loc. Am citit sfaturile pe care le-ai dat si altor fete legat de amplasarea patului in dormitor si as fi sincer bucuroasa daca ai mai scrie astfel de indicatii , (daca o sa ai timp ) despre cum ar fi bine sa fie aranjate lucrurile intr-o casa, in special in dormitor. Eu una sincer spun ca la mine sunt puse alandala dupa cum imi permite spatiul dar cred ca ar fi fost bine daca as fi stiut de la inceput cum sa decorez.

mami_claudia

Mesajde mami_claudia » Joi Feb 18, 2010 5:49 pm

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Feb 20, 2010 10:41 am

Contacteaz-o pe mama Omida, sigur te scoate din incurcatura si iti trimite pe cineva la drum de seara, sa-ti alunge "gandurile negre". :lol: :lol: :lol: :lol:

mami_claudia

Mesajde mami_claudia » Sâm Feb 20, 2010 11:59 am

larissa.maria

Data înscrierii: 16/Feb/2010

Trimis: 20 Feb 2010 07:41 Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

Contacteaz-o pe mama Omida, sigur te scoate din incurcatura si iti trimite pe cineva la drum de seara, sa-ti alunge "gandurile negre".
ai face bine sa nu mi mai raspunzi ca ci ma enervezi fato ,esti enervata rau ear raspunsurile tale sunt dezgustatoare .sami raspunda persoanele pregatite am materie feng shui nu tu :evil:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Feb 20, 2010 12:49 pm

Mi bine ia-ti o carte de feng shui si citeste, nu ne mai plictisi cu povesti de popa beat.

mami_claudia

Mesajde mami_claudia » Sâm Feb 20, 2010 2:38 pm

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Feb 22, 2010 12:13 am

Pai, daca esti asa documentata, la ce mai intrebi? Incepe sa muti obiectele, nu pierde vremea...ai grija doar cu exagerarile, s-au mai vazut astfel de manifestari la cei probleme sub palarie. Dar, citeste... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: