Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Machiaj de mireasa Bucuresti

Madalina Nazalu iti va raspunde la orice intrebare legata de make-up. Expertul Diva Hair a absolvit Cursurile Scolii Internationale de Cosmetica Christine Valmy, Machiaj si Estetica.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

di27

Machiaj de mireasa Bucuresti

Mesajde di27 » Mar Apr 27, 2010 4:50 pm

Make-up artist cu diploma recunoscuta international, realizez machiaj de mireasa la pretul de 250 ron, proba 200 ron si la oferta speciala un machiaj gratuit pentru alta persoana de la nunta Dvs. Pentru detalii despre oferta si poze va rog sa ma contactati pe pm. :P
Daca sunt fete talentate printre voi sa dea un semn, poate va intereseaza un curs de makeup la o scoala super buna din Bucuresti :oops:

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Re: Machiaj de mireasa Bucuresti

Mesajde gabriela2310b » Mar Apr 27, 2010 5:11 pm

Multa bafta di :wink:

di27

Mesajde di27 » Mar Apr 27, 2010 5:28 pm

saru'mana.....pun anunt aici nu stiu de ce, probabil nu-l citeste nimeni ca vad ca nu e populat forumul dar sa fie..eu stiu ca vara mai ales sunt multe miresici si stiu cat am cautat eu make-up artist care sa imi respecte dorintele si sa nu ma poceasca in ziua cea mare...din pacate nu am gasit pe cineva suficient de intelegator si am dat si 350 ron.....si in ziua de azi regret, de aceea am facut si cursul, a fost un fel de istorioara pe care am vrut sa vi-o impartasesc :)

naughty_angel

Mesajde naughty_angel » Mie Apr 28, 2010 4:01 pm

di27 scrie:Make-up artist cu diploma recunoscuta international, realizez machiaj de mireasa la pretul de 250 ron, proba 200 ron si la oferta speciala un machiaj gratuit pentru alta persoana de la nunta Dvs. Pentru detalii despre oferta si poze va rog sa ma contactati pe pm. :P
Daca sunt fete talentate printre voi sa dea un semn, poate va intereseaza un curs de makeup la o scoala super buna din Bucuresti :oops:

Buna..:) mi-ai putea spune despre ce scoala este vorba? Make-up-ul este marea mea paiune si chiar m-ar interesa sa devin make-up artist :)

di27

Mesajde di27 » Mie Apr 28, 2010 8:10 pm

Iti pot da mai multe date pe privat si poti chiar veni cu mine la scoala sa o vizitezi daca vrei sa vezi cu ce produse se lucreaza si sa vbesti cu profesoara in principiu. :D

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Mie Apr 28, 2010 9:57 pm

di27 scrie:saru'mana.....pun anunt aici nu stiu de ce, probabil nu-l citeste nimeni ca vad ca nu e populat forumul dar sa fie..eu stiu ca vara mai ales sunt multe miresici si stiu cat am cautat eu make-up artist care sa imi respecte dorintele si sa nu ma poceasca in ziua cea mare...din pacate nu am gasit pe cineva suficient de intelegator si am dat si 350 ron.....si in ziua de azi regret, de aceea am facut si cursul, a fost un fel de istorioara pe care am vrut sa vi-o impartasesc :)

:P si mie mi-ar place sa urmez astfel de cursuri doar pentru a imbunatati maniera in care ma machiez. din pacate timpul nu-mi permite

di27

Mesajde di27 » Mie Apr 28, 2010 10:41 pm

Te pot sfatui eu dc nu ai timp sa ajungi la cursuri de automachiaj. Pune poza sau pe privat si iti spun dc ai corectii de facut si ce stil ti se potriveste...dar sa-mi spui cum te machiezi de regula, sau sa se vada in poza, ca sa stiu de unde plecam cu explicatiile :D

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Joi Apr 29, 2010 12:22 am

iti multumesc, esti foarte amabila. poate ne intalnim candva la o cafea :wink: daca ti-ar face placere bineinteles si discutam mai multe.
eu am citit foarte multe lucruri de-a lungul timpului despre machiaj si consider ca ma machiez destul de bine. am mai primit cateva sfaturi tot de la o persoana specializata in make-up, care mi-a aratat live cum sa-mi imbunatatesc tehnica de machiaj. eu ma mai machiam din cand in cand la ea pentru diverse evenimente si intr-o zi cand a avut mai mult timp liber am rugat-o sa-mi explice ce ar mai fi de retusat la modul in care ma machiez. evident ca am invatat lucruri noi de la ea si ii sunt foarte recunoascatoare pentru acest lucru.

di27

Mesajde di27 » Joi Apr 29, 2010 7:30 am

Ne vedem, numai timp sa fie..vb :P

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Joi Apr 29, 2010 10:34 am

ok :P

mirelanegulescu

Mesajde mirelanegulescu » Vin Apr 30, 2010 4:20 pm

Buna ziua!
Va rog sa mi transmiteti poze pentru un machiaj nunta facut de dv.
As mai dori sa mi spuneti la ce salon lucrati, ca sa stiu daca este aproape de mine.
email-ul meu este mirelanegulescu@yahoo.com.
pe mine ma r interesa undeva in perioada 14-15 mai 2010
multumesc

IrinaOchiAlbastri

Mesajde IrinaOchiAlbastri » Joi Mai 06, 2010 6:15 pm

Eu am avut machiajul mult visat la nunta, m-a machiat Suzana Visan. Foloseste numai produse profesionale, machiajul m-a tinut toata ziua si toata noaptea, si pretul a fost ok. Am cautat mult un make-up artist care sa inteleaga ce imi doream,am facut 3 probe de machiaj si nici una nu imi placea, poate sunt si pretentioasa.Cu ea m-am inteles foarte bine, a a inteles din cateva cuvinte si a iesit exact ce vroiam. E foarte important sa te simti frumoasa si bine in pielea ta mai ales intr-o zi asa de importanta. Daca va spun ca mergeam cu oglinda dupa mine peste tot. :)))

Luanavlad

Mesajde Luanavlad » Mar Mai 24, 2016 9:13 pm

Buna! Iti pot recomanda cu incredere pe cea care m-a machiat pe mine si de care am fost foarte multumita! Katiusa Popovici se numeste, este make up artist profesional, printre cei mai buni din Bucuresti. eu am ajuns la dna Katiusa printr-o recomandare. Pozele de la nunta sunt minunate, mi-a scos in evidenta ce aveam mai frumos, ochii. Are numarul 0721323203, iti recomand programare din timp.