Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Idei de cadouri pentru EL

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

FleurBlanche

Mesajde FleurBlanche » Vin Sep 04, 2009 8:53 pm

ancasobo scrie:daca e vorba de iubi al tau caruia ii cumperi,cred ca ar trebui sa fii mai atenta la semnalele din jurul tau si s-al cunosti mai bine.doar tu stii ce isi doreste!

Sunt destul de atenta si il cunosc destul de bine avand in vedere ca avem aproape doi ani in fata.oricum topicul poate fi inchis pentru k ziua lui a trecut si cadouri reusite i am luat.Multumesc fetelor pentru idei.

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Mesajde gabriela2310b » Vin Sep 04, 2009 9:25 pm

...
Ultima oară modificat de gabriela2310b pe Sâm Noi 28, 2009 1:20 am, modificat 1 dată în total.

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Lun Sep 07, 2009 2:45 pm

ideile sunt bine venite ,

FleurBlanche

Mesajde FleurBlanche » Mar Sep 08, 2009 10:01 pm

Hmm..da.sunt idei bune dar poze are o gramada.cu mine.oricum ma gandeam sa facem impreuna poze..cu noi2 la un fotograf..sa ne mai distram si altfel :)

monicaurdea

Mesajde monicaurdea » Mie Sep 09, 2009 1:11 pm

...dar daca aniversam 3 ani de cand ne cunoastem?!?!? ce cadou sa-i iau?
mai ales ca nu e genul romantic... poate imi dati cateva sugestii :)
pupici

blondablonda

Mesajde blondablonda » Mie Sep 09, 2009 1:20 pm

cu aceeasi problema ma confrunt si eu....ce cadou sa-i iau de ziua lui??
ceea ce si-ar dorii el...MA DEPASESTE....nici in 10 ani daca as lucra nu i l-as lua...adica un BMW X5...:D:D:D...
mi-a zis k nu a mai avut demult un tort de ziua lui...si asta mi-a dat de gandit..cred k ar insemna enorm pt el!!sa-i iau un tort si sa scriu pe el TE IUBESC!!dar ar mai trebuii si altceva.....ma gandesc....si mai e o problema...dak el nu e langa mine cum sa ma duc cu tortul???dar as vedea eu....m-as descurca intr-un fel....si ma mai gandeam la niste artificii din alea care sus sa scrie TE IUBESC cand se desfac...dar nu stiu daca am de unde sa gasesc:(:(...ar fii o surpriza si placuta....dar si romantica:D:D

ce ziceti fetelor??

adi56

Mesajde adi56 » Vin Sep 11, 2009 12:23 am

Intotdeauna e atat de greu sa gasim cadoul perfect pt barbati si de zece ori mai usor pt barbati sa ia cadouri pt femei.Eu cand am de cumparat cadouri pt un barbat imi vine sa ma arunc de pe bloc.Cred ca un cadou dragut ar fi o bratara cu placuta pe care sa gravezi ceva sau un lantisor daca nu poarta bratari.

FleurBlanche

Mesajde FleurBlanche » Vin Sep 11, 2009 12:27 am

adi56 scrie:Eu cand am de cumparat cadouri pt un barbat imi vine sa ma arunc de pe bloc.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cred ca un cadou dragut ar fi o bratara cu placuta pe care sa gravezi ceva sau un lantisor daca nu poarta bratari.[/quote]

E o idee foarte buna :wink:

blondablonda

Mesajde blondablonda » Vin Sep 11, 2009 12:33 am

nu poarta bratari..lanticuri...e mai dificil..scuzati-ma nu vreau sa ma laud sau sa-l laud...dar knd ai o masina de lux..bani...si tot ce iti doresti....nu porti orice....asa e si in cazul lui....v-am dat un exemplu k sa intelegeti...ce fel de persoana e....!!!mi-a parut super ideea cu tortul..cu o sampanie...pe tort sa-i scriu te iubesc....artificii....dar nu cred k am de unde sa gasesc acele artificii...din pacate..:((....mi-a venit ideea asta pt k el a zis k demult nu a mai avut un tort de ziua lui:D:D....si am mai vb cu cineva si mi-a zis k e o idee f.buna!!:P:P

adi56

Mesajde adi56 » Vin Sep 11, 2009 12:49 am

Ar fi dragut daca ai posibilitatea sa-i aduni prietenii sa-i organizezi o petrecere surpriza.I-ai face o surpriza si ar vedea cat de mult ti-ai dat interesul.Daca e o pers.romantica poti sa faci o cina romantica la lumina lumanarilor,asa poti avea si sampania si tortul pe care sa-i scri ca il iubesti.
Ultima oară modificat de adi56 pe Vin Sep 11, 2009 12:52 am, modificat 1 dată în total.

blondablonda

Mesajde blondablonda » Vin Sep 11, 2009 12:52 am

da..asa..e..o cina romantica ar fii..ideala....doar k suntem la distanta...:(:(...prietenii nu ii cunosc inca..doar pe unul singur....prietenul lui cel mai bun...:D..si eu vreau sa apar la 12 noaptea sa-i zic la multi ani...cu tortul in mana...fara sa-i spun....sigur i-ar placea:D:D

adi56

Mesajde adi56 » Vin Sep 11, 2009 12:58 am

E o idee super draguta.La multi ani si sa aveti toata dragostea din lume

blondablonda

Mesajde blondablonda » Vin Sep 11, 2009 1:28 am

mersi la fel!! sper ca sa fim fericite cu toate care avem relatii la distanta si sa invingem distanta dintre noi de dragul dragostei!!

adi56

Mesajde adi56 » Vin Sep 11, 2009 2:31 pm

Sa speram ca totul o sa fie bine pt toata lumea.Sa ne spui cum a decurs surpriza.Mult succes.

blondablonda

Mesajde blondablonda » Vin Sep 11, 2009 3:12 pm

oooo..da....cu siguranta va voi spune....numai k mai e ceva timp de asteptat pana atunci...dar nu va uit..:):)
"Nici macar sfarsitul lumii n-ar putea sa mi te ia...iubirea mea"!!

AnteriorUrmătorul