Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Cele mai frumoase femei din lume (?)

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Andreea.Catrina

Locaţie: Bucuresti

Cele mai frumoase femei din lume (?)

Mesajde Andreea.Catrina » Mar Aug 26, 2008 1:35 pm

Voi ce parere aveti despre acest subiect? Chiar credeti ca ele sunt cele mai frumoase?

Claudia Schiffer
Imagine

Cindy Crawford
Imagine

Linda Evanghelista

Imagine

Naomi Campbell
Imagine :roll:

mikki

Locaţie: Ialomita, Slobozia

Mesajde mikki » Mar Aug 26, 2008 11:36 pm

mie mi se pare ca sunt puse in ordine crescatoare a urateniei :? de caludia schiffer chiar imi place :)

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Mar Aug 26, 2008 11:43 pm

daca nu ar fi machiate , coafate ar fi la fel de frumoase?
si cred ca mai sunt si altele

lush

Mesajde lush » Mie Aug 27, 2008 10:15 am

exact!!!daca nu ar fi intreaga armata din spatele lor...probabil ....
dar hai sa nu fim rele...yo as vota pentru ADRIANA LIMA si pentru AISHWARYA RAI{tipa aia din india care apare de obicei in reclamele de la maybelinne}...

andeyutza

Re: Cele mai frumoase femei din lume (?)

Mesajde andeyutza » Mie Aug 27, 2008 12:16 pm

andreyutza: :) voi chiar le vedetzi pe aceste femei cele mai frumoase din lume? ha.... cred k e o mare prostie. Singura care mai e cat de cat frumoasa e claudia schiffer. Naomi? Atzi vazut dragelor ce fatza are aceasta individa, sunt multe alte femei in lume de culoarea ei care sunt de n ori mai frumoase. Oare v-ati gandi cum arata aceste femei nemachiate?imaginati-va si va vetzi da seama k si noi putem arata chiar mai bine decat ele aranjate si imbracate la fel.
[/b]

aleskumpika

Locaţie: cluj-napoca

Mesajde aleskumpika » Sâm Aug 30, 2008 9:57 pm

andeyutza are perfecta dreptate: tipele alea arata chiar patetic de groaznic nemachiate si sunt sigura ca noi aratam muuuuult mai bine decat ele. pana si angelina jolie s-a uratit (angelina jolie care este considerata cea mai frumoasa femeie din lume.....dah.....so mai cred si pe asta) plus ca multe vedete (pana si cea mentionata mai sus) fac o gramada de operatii estetice.....si sincera sa fiu nu mi se pare corect ca o femeie care triseaza sa fie luata in comparatie cu o femeie fara niciun fel de modelare faciala la activ.

aleskumpika

Locaţie: cluj-napoca

Mesajde aleskumpika » Sâm Aug 30, 2008 9:59 pm

Imagine

mikki

Locaţie: Ialomita, Slobozia

Mesajde mikki » Dum Aug 31, 2008 5:28 pm

angelina jolie mi se pare normal ca s-a mai uratit avand in vedere ca a mai inaintat si ea in varsta Imagine desi mie tot frumoasa mi se pare chiar si atunci cand e nemachiata... Imagine fata de alte "ciudatenii" care sunt considerate cele mai frumoase femei Imagine

acidik-feeling

Mesajde acidik-feeling » Mie Sep 03, 2008 1:01 am

si eu sunt de acord cu faptul ca Angelina Jolie este o femeie frumoasa. acelasi lucru as putea sa-l spun si despre Kiera Knightley
Imagine

orfelia

cele mai frumoase

Mesajde orfelia » Vin Sep 26, 2008 3:31 pm

..Ileana Lazariuc :)

Nikoleta2008

Mesajde Nikoleta2008 » Joi Oct 09, 2008 10:29 am

Mihaela Radulescu

Selena1970

"Oglinda oglinjoara..."

Mesajde Selena1970 » Dum Oct 26, 2008 8:59 am

aleskumpika scrie:andeyutza are perfecta dreptate: tipele alea arata chiar patetic de groaznic nemachiate si sunt sigura ca noi aratam muuuuult mai bine decat ele. pana si angelina jolie s-a uratit (angelina jolie care este considerata cea mai frumoasa femeie din lume.....dah.....so mai cred si pe asta) plus ca multe vedete (pana si cea mentionata mai sus) fac o gramada de operatii estetice.....si sincera sa fiu nu mi se pare corect ca o femeie care triseaza sa fie luata in comparatie cu o femeie fara niciun fel de modelare faciala la activ.

Sunt multe si foarte multe femei frumoase in lume dar nu se poate nomina ca acestea 3 sunt cele mai frumoase dintre toate... se poate spune ca fac parte dintre cele mai frumoase...Angelina Jolie este si ea una dintre cele mai frumoase si oare de ce nu a fost amintita? Dar nimeni nu este in masura sa spuna cine este cea mai frumoasa...doar daca ne aflam in povestea Albei ca Zapada si o avem pe mama ei vitrega care spune "Oglinda oglinjoara...cine e ce-a mai frumoasa...din lume? " :mrgreen:

roxanyka

Re: "Oglinda oglinjoara..."

Mesajde roxanyka » Lun Oct 27, 2008 1:29 am

Cele mai frumoase femei sunt acelea care dau viata si lupta.Acelea..nu toate sclifositele..astea de actrite..fotomodele..care nu fac altceva decat sa se ingrijeasca..asta e meseria lor..sa arate bine..atat.
Pacat ca se face atata tamtam pe "femeile bibelou".Se pierd adevaratele valori umane..si oricum..sunt atatea superbitati in lume..care nu participa la concursuri de frumusete..ca daca ar participa..:-j..in fine
angelina nu e frumoasa are doar ceva exotic in privire...in 1 rand are o
structura a fetei f osoasa..buzele alea ar salva`o..dar nush ce e asa sexy la ele..sunt mari atata tot..nu conturate frumos..nu cu forma definita..
o femeie frumoasa se vede dimineata..si da am vz "femeile frumoase ale lumii" nemachiate..wow..pot sa ma laud cu tenul meu fresh..wtf..
romancele rule la capitolul frumusete.

aurelial

parerea mea

Mesajde aurelial » Vin Oct 31, 2008 3:04 pm

suntmama atreicopii,dar cine nu ma cunoaste,nu ar crede,si asta datorita faptului ca sunt naturala.ele nu s-ar putea lauda cu naturaletea,pt ca au pierdut-o de mult.noi femeile simple le depasim cu mult pe aceste doamne artificiale,parerea mea,cel mai frumos este ca barbatul sa nu se sperie cand se trezeste dimineata!cred ca stiti la ce ma refer!

codry123

Mesajde codry123 » Sâm Dec 20, 2008 7:50 pm

[/img]http://olsentwins.3xforum.ro/img/pics/olsentwins.3xforum.ro/ok_151.jpg

Următorul