Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Sunteti bune la pat?

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

enelice

Mesajde enelice » Mie Sep 30, 2009 12:21 am

norkyss de unde ai aparut?

dorin43

Locaţie: Baile felix

Mesajde dorin43 » Joi Oct 01, 2009 2:53 pm

blondablonda scrie:ehe....o femeie fericita!!bravo rujytza...inseamna k,,,chiar esti buna :D eu cred k toate femeile suntem "bune la pat" fiecare in felul nostru....dar ce te faci knd auzi k un baiat "NU E BUN LA PAT"??si ei care se cred atat de macho k de ei nu se plange nicio femeie....te trezesti cu unul care habar nu are ce sa faca si tre sa-l inveti tu...:)):))......sunt multe cazuri de acest gen....am avut prietene care mi-au povestit ca "prietenii/iubitii" lor nu faceau treaba buna in pat!!! eu cred k noi ar trebuii sa-i caracterizam pe ei dak sunt buni la pat...nu ei pe noi....caci dak o femeie nu se simte satisfacuta....fuge la altul......dar dak el nu e in stare de nmc...fug toate de el:))

Bun de tot postul. sa stii ca noi barbatii nu caracterizam atat de misogin bunatatea in pat. Un sex oral, o privire perversa si o miscare desprinsa din filmele erotice ne mananca cearceafurile:D

blondablonda

Mesajde blondablonda » Joi Oct 01, 2009 8:36 pm

buna dorin43..

bine ai venit printre noi!!chiar ma bucur k ni te-ai alaturat pt k ne poti raspunde la muuuuulttttteeeeee intrebari noua femeilor pe care ni le punem in legatura cu barbatii :wink: sper sa fii activ in forum si sa ne raspunzi la oriceeee intreabare....te-am pupat!!
"Nici macar sfarsitul lumii n-ar putea sa mi te ia...iubirea mea"!!

dorin43

Mesajde dorin43 » Vin Oct 02, 2009 1:27 am

Multumesc de urare olteanca.

blondablonda

Mesajde blondablonda » Vin Oct 02, 2009 11:33 am

cu placere...te pupa olteanca;) sper sa fii activ!!
"Nici macar sfarsitul lumii n-ar putea sa mi te ia...iubirea mea"!!

MainePoimaine

Mesajde MainePoimaine » Mar Oct 13, 2009 11:39 am

blondablonda scrie:cu placere...te pupa olteanca;) sper sa fii activ!!

Pana si urarea asta cu "sper sa fii activ" suna pervers spusa la topicul asta :P

Si ca sa nu fiu offtopic am sa spun ca nu toate femeile sunt bune la pat asa cum nici toti barbatii nu sunt. Cred totusi ca foarte important in ambele cazuri este relatia... cu cat stai mai mult intr-o relatie cu atat vei invata mai multe despre ce trebuie sa faci si ce nu. Daca un barbat are numai aventuri nu va avea niciodata timp sa invete la fel de bine ce trebuie sa faca pentru a satisface din toate punctele de vedere o femeie. Ok.. poate ca va avea orgasm... dar asta nu inseamna ca va fi si unul de neuitat, sau cel mai bun din viata ei. Cred ca aceeasi teorie se poate aplica si la femei.

dorin43

Mesajde dorin43 » Mie Oct 14, 2009 4:02 pm

Sa va povestesc o intamplare. Tipa care imi placea fusese cu un amic de-ai mei cu mult timp in urma. Ajunsi in pat eram destul de complexat deoarece tipul dinaintea mea era sportiv si una alta(imi imaginam ca f`~\ tare si apasat). Spre surprinderea mea, tipa a fost multumita...ma rog, m-a chemat si a 2-a oara.

dorin43

Mesajde dorin43 » Mie Oct 14, 2009 4:03 pm

Trebuie sa imi schimb numele: Hormonel43 :)

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Joi Oct 15, 2009 1:58 pm

Aparentele inseala! :)

vampiresoule

ciao

Mesajde vampiresoule » Joi Noi 12, 2009 2:31 am

nu de mult am rupt o relatie si acuma mam trezit in fata unui tip superb (ne stim de un an de zile dar pan acuma de ceva vreme neam marturisit sentimentele unu fata de celalat)care tzine mult la mine si ii pasa mult de persoana mea, in curand am sa merg la el in cta si stiu ca se va ajunge si la sex la un moment dat si ma ia o groaza numai cand ma gandesc...imi pun 10.000 de intrebari, cum sa fac, ce a fac ...de zici ca as fi vreo virgina care e la prima experienta :) ...dar mie sa nu-l dezamagesc sau sa fac ceva ce sa-l lase cu gura cascata( de rau ma refer).. cred ca a doua zi nu as putea da ochii cu el, eu sunt mai timida de felul meu in 'pat', scap de timiditate repede dar pana trece pfff imi vine sa intru in pamant. stiu ca nu am un corp superb, sunt complexata de greutatea mea si vesnic sunt la cure, nu sunt grasa dar numi place ce vad, si asta e factorul asta ma face sa am anume retineri fata de el mai ales ca el e sportiv de performanta...el tot timpu imi zice ca el ma iubeste asa si ca sunt perfecta chiar intro zi ii zise la un amic comun ca sunt superba(si ca fizic si ca si caracter), si ca nu mar schimba pe nimic in lume ...ce sa fac sa scap de timiditatea asta in pat???nu vreau sa-l dezamagesc

eve311

Buna la pat

Mesajde eve311 » Joi Noi 12, 2009 2:03 pm

E o chestie psihologica dar la care trebuie sa accentuezi un pioc si implicarea ta in timpul actului sexual.Asa cum barbatii adora sa le spui ca sunt buni la apt ,asa is femeile vor sa auda acelasi lucru....Daca tu incerci sa ti imbunatatesti asa zisele performante in pat,trebuie ca din acel moment sa crezi ca esti buna la pat si sigur partenerul tau va vedea o schimabre in bine si o sa ti spuna ce buna esti la pat!

cris_tina04

Mesajde cris_tina04 » Joi Noi 12, 2009 2:17 pm

asa este, crezi tu intai ca esti MINUNATA, si asa vei fii. cum te vezi tu, te vor vedea ceilalti, crede-ma ca asa este. daca tu te vezi grasa, asa te vor vedea toti, daca tu te vezi o persoana incredibila, asta vei raspandi , si intr-adevar pt prietenul tau vei fi "cea mai buna dintre toate"

succes

dorin43

Mesajde dorin43 » Lun Noi 16, 2009 10:59 am

Cum sa faci, ce sa faci.... iti spun eu: Daca mergi la el sigur te va intampina cu o cina, sau macar cu o sticla de vin sau sampanie... daca nu e inspirat ia tu initiativa si imi vei multumi. astept raspuns dupa ce se consuma ... sticla

vampiresoule

ciao to all

Mesajde vampiresoule » Mar Dec 01, 2009 3:10 pm

m-am intalnit cu Alex ..nu va spun imi tremura picioarele cand am ajuns eram super obositra ca am mers la cta cu trenul si 16 ore mau cam epuizat..dar cateva zile cat am stat acolo m-am simtit printesa(in toata regula cuvantului).... nu am crezut ca exista fericire de felul ala pe pamant, sa nu va zic de sex, mancaieri si alea...sincer la toata lumea ii doresc asa ceva..ma rasfatat cu una alta, a fost MINUNAT..va pupacesc si ms mult de sfaturi :*:D aaaas i era sa uit am cladit bazele unei mici relatii si am si ramas impreuna ...

melissa.dana

Mesajde melissa.dana » Lun Dec 14, 2009 12:13 am

Bravo, sa fii printesa de cate ori doresti! Si daca va mai si intelegeti, perfect! Nu-l scapa daca merita! Dar judeca la rece, dupa faza cu printesitul.

AnteriorUrmătorul