Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

credeti in relatiile incepute pe internet????

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

melissa.dana

Re: buna

Mesajde melissa.dana » Joi Noi 05, 2009 12:30 pm

amalia18

:))

Mesajde amalia18 » Vin Noi 06, 2009 2:10 am

melissa.dana

Mesajde melissa.dana » Vin Noi 06, 2009 10:02 am

melissa.dana

Mesajde melissa.dana » Vin Noi 06, 2009 10:10 am

amalia18

:)

Mesajde amalia18 » Vin Noi 06, 2009 10:33 pm

Lidia26

buna

Mesajde Lidia26 » Dum Noi 29, 2009 12:15 am

salutare....

vad ca blondablonda nu a mai venit cu vesti...
desi nu am mai scris pana acum,as vrea sa va povestesc pe scurt povestea mea.Eu pe sotul meu l-a, cunoscut pe net cu 6ani in urma.Sa va zic ca dintr-o prostie intrasem pe mess.ma certasem rau de tot cu fostul meu prieten,asa l-am cunoscut pe sotul meu si m-am descarcat in acea seara.de acolo a inceput,vb de 2 -3 ori pe sapt.Desi ma impacasem cu prietenul meu continuam sa vorbim pe mess.el era in Italia,intr-o zo ma suna si zice ca a ajuns in Romania ar vrea sa ma cunoasca.Sa va zic ca era ianuarie,in martie eram la starea civila.Anul urmator venise si bebe.Si dupa 5ani si jumate am facut si cununia religioasa...si acum avem un pitic de 4ani si o casatorie foarte frumoasa si plina de iubire

blondablonda

Mesajde blondablonda » Dum Noi 29, 2009 12:25 pm

am vazut k va intrebati dc nu am venit cu vesti...!!sa stiti k relatia mea cu respectivul baiat cunoscut pe net a durat 2luni....au fost 2luni frumoase...nu credeam k o sa ma indragostesc asa de repede....si sa ajung sa-l si iubesc!!dar va spun sincer k acest baiat mi-a zdrobit inima...m-a facut praf!!cu toate astea nu regret k l-am cunoscut...!!ne facuseram atatea planuri impreuna,dar din pacate din cauza unei foste s-a dus totul...nu imi cereti sa va dau mai multe detalii pt k mi-e greu sa vb despre asta...sincer nici acum nu l-am uitat..:(:(...!!!si prin asta m=am lecuit si de relatiile incepute pe net,cu toate ca o mai patisem odata am zis sa incerc iar,dar asta a pus capac...!!bafta celor care ati inceput astfel de relatii...sa va iubiti si sa aveti grija de voi!
"Nici macar sfarsitul lumii n-ar putea sa mi te ia...iubirea mea"!!

melissa.dana

Mesajde melissa.dana » Dum Noi 29, 2009 5:04 pm

Lidia26

Mesajde Lidia26 » Dum Noi 29, 2009 7:19 pm

Eda89

:)

Mesajde Eda89 » Dum Noi 29, 2009 11:10 pm

"blonda:nu credeam k o sa ma indragostesc asa de repede....si sa ajung sa-l si iubesc!!dar va spun sincer k acest baiat mi-a zdrobit inima...m-a facut praf!!cu toate astea nu regret k l-am cunoscut...!!ne facuseram atatea planuri impreuna,dar din pacate din cauza unei foste s-a dus totul" asa ceva mi s-a intamplat si mie , dupa 4 luni de relatie ne-am despartit din cauza unei proaste, dar dupa cateva luni (adica dupa ce s-a despartit de proasta aia) ne-am impacat...poate o sa ma judecati gresit...el s-a intors plangand si regretand enorm,acum suntem happy impreuna si deja avem 1 an si jumatate de cand ne-am impacat si acum tot este altfel....avem si planuri marete de viitor...bafta all si capul sus blondo

blondablonda

Mesajde blondablonda » Dum Noi 29, 2009 11:29 pm

acum am o alta relatie....dar au ramas amintirile:): care au fost desstul de frumoase si de aceea nu l-am uitat inca!!mersii de sfaturi fetelor....o sa incerc sa nu ma mai gandesc la el....asa e cel mai bine....fiecare cu viata lui:):)!!!ce a fost a fost....viata merge mai departe....:):)!!
"Nici macar sfarsitul lumii n-ar putea sa mi te ia...iubirea mea"!!

blondablonda

Mesajde blondablonda » Lun Noi 30, 2009 1:18 am

aaa...si uitasem....am zis sa incerc si eu sa vad dk tine o relatie inceputa pe net....ca sa-ti raspund la intrebare melisa.dana......na fiecare om de curios de cate ceva nou in viata sa nu?:):)

hot_tequila

Locaţie: Bucuresti

Mesajde hot_tequila » Lun Noi 30, 2009 5:48 pm

Ei, pe net se pot infiripa relatii ca si oriunde altundeva, si trebuie sa fii cu mare bagare de seama... :wink:
http://verze.ro
simtul umorului nu a murit

vampiresoule

Mesajde vampiresoule » Mie Dec 23, 2009 4:49 am

alexutzzaa

Mesajde alexutzzaa » Vin Dec 25, 2009 9:14 pm

AnteriorUrmătorul