Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

shopping online

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mar Feb 02, 2010 6:36 pm

era vorba de produsele metropolitan

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mar Feb 02, 2010 6:40 pm

nu-i nimik se mai intampla

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mar Feb 02, 2010 6:46 pm

si mie mi se par cam scumpe, eu a, gasit pe net mult mai ieftine

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mar Feb 02, 2010 7:13 pm

da stiu si eu site-ul

pupisori

Mesajde pupisori » Mar Feb 02, 2010 10:21 pm

eu nu-l cunosc

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mar Feb 02, 2010 10:32 pm

oricum mi se par prea scumpe

ANDACRISTINA

Mesajde ANDACRISTINA » Mie Feb 03, 2010 8:38 am

thestylishflamingo scrie:eu mi-am cumparat un inel de pe www.silver4you.ro Sunt foarte multumita, mi-au trimis un mail ca a fost inregistrata comanda. A doua zi mi-au scris iar ca au trimis coletul si ca asteapta sa le spun daca sunt ,multumita sau nu. Am si primit coletul in ziua urmatoare si sunt foarte multumita. ;)

Cumpar de doi ani numai de la silver4you si sunt multumita. Produsele sunt de foarte buna calitate, iar ei foarte seriosi. Sunt intotdeauna cu un pas inainte in ceea ce priveste designul, sincer, nu se aseamana cu argintaria comuna de pe alte site-uri...iar descrierea produselor se potriveste cu realitatea...

cristinne10

Locaţie: Constanta

Mesajde cristinne10 » Mie Feb 03, 2010 12:21 pm

Salutare divelor!

Deschid forumu' si ce vad.. argintarie.ro are preturi scumpe, argintarie.ro are design naspa, silver4you este mai frumos si mai destept! Vai vai vai.. mai avem de lucru pe argintarie.ro dar e bine ca avem critici si mai ales pareri! ele sunt foarte constructive.. si acum sa raspundem la toate pe rand:

argintarie.ro nu are preturi mai scumpe decat altii.. are insa bijuterii pentru toate stilurile si toate buzunarele, are si filtre pe care daca le folosesti vei vedea ca te ajuta sa iti sortezi produsele chiar dupa buget! Preturile variaza intre 11ron si 700ron. Mai ieftine de 700? Sau mai ieftine de 11ron?? Adik, ma gandesc eu, cat de ieftin ar putea ajunge argintul Sterling 925?

designul site-ului (la care, fie vorba intre noi, s-a muncit enorm) este de apreciat sau nu (depinde de gusturile fiecaruia).. insa eu nu sunt in masura sa fac aici comparatii intre mine si ceilalti din aceeasi piata chiar daca stiu prea bine ce inseamna design web !!!

Cred ca cel mai bine vor decide clientii - a se intelege cei ce au cumparat de la ambele de exemplu si care nu fac reclama in orice topic unui singur site (chiar si mascata), iar piata de ecommerce este suficient de larga si bine dezvoltata si este loc pentru toata lumea sa arate ce poate! Pana la urma acestea sunt avantajele reale clientilor - sa aiba de unde si ce sa aleaga.

Cam atat pentru azi, ca mai avem si comenzi de onorat..

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mie Feb 03, 2010 3:32 pm

e bine ca sunt de folos criticile si parerile noastre

ANDACRISTINA

Mesajde ANDACRISTINA » Mie Feb 03, 2010 7:12 pm

cristinne10 scrie:Salutare divelor!

Deschid forumu' si ce vad.. argintarie.ro are preturi scumpe, argintarie.ro are design naspa, silver4you este mai frumos si mai destept! Vai vai vai.. mai avem de lucru pe argintarie.ro dar e bine ca avem critici si mai ales pareri! ele sunt foarte constructive.. si acum sa raspundem la toate pe rand:

argintarie.ro nu are preturi mai scumpe decat altii.. are insa bijuterii pentru toate stilurile si toate buzunarele, are si filtre pe care daca le folosesti vei vedea ca te ajuta sa iti sortezi produsele chiar dupa buget! Preturile variaza intre 11ron si 700ron. Mai ieftine de 700? Sau mai ieftine de 11ron?? Adik, ma gandesc eu, cat de ieftin ar putea ajunge argintul Sterling 925?

designul site-ului (la care, fie vorba intre noi, s-a muncit enorm) este de apreciat sau nu (depinde de gusturile fiecaruia).. insa eu nu sunt in masura sa fac aici comparatii intre mine si ceilalti din aceeasi piata chiar daca stiu prea bine ce inseamna design web !!!

Cred ca cel mai bine vor decide clientii - a se intelege cei ce au cumparat de la ambele de exemplu si care nu fac reclama in orice topic unui singur site (chiar si mascata), iar piata de ecommerce este suficient de larga si bine dezvoltata si este loc pentru toata lumea sa arate ce poate! Pana la urma acestea sunt avantajele reale clientilor - sa aiba de unde si ce sa aleaga.

Nu fac reclama mascata site-ului, nu am legatura cu ei decat in calitate de client fidel....Cand am vorbit de design, m-am referit la cel al bijuteriilor, nu al site-ului...E adevarat, au produse mai scumpe, dar merita...intotdeauna am fost remarcata cand am achizitionat o bijuterie noua de la ei...
Nu va critic site-ul, va doresc cat mai multi clienti...
A propos, imi plac si cele de la www.silvero.ro....
Cam atat pentru azi, ca mai avem si comenzi de onorat..

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mie Feb 03, 2010 10:12 pm

ai dat copy paste????

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mie Feb 03, 2010 11:47 pm

aha sory
chiar nu am vazut :oops: :oops: :oops:

cristinne10

Mesajde cristinne10 » Joi Feb 04, 2010 12:58 pm

something old.. nu prea are sens sa facem variatiuni pe aceeasi tema cred si discutia sa convearga catre ceva offtopic. deci daca nu e vorba de reclama, no pb! sa fie primit..

something new.. un magazin de shopping online pe care nu l-am vazut pe divahair, dar merita precizat este FunGift.ro - magazin online de cadouri inedite! Sunt prietenii nostri, ii apreciem si ii respectam pentru ceea ce sunt!

anasoltan

Mesajde anasoltan » Joi Feb 04, 2010 1:02 pm

ai cumparat tu de acolo?

cristinne10

Mesajde cristinne10 » Joi Feb 04, 2010 1:08 pm

anasoltan scrie:ai cumparat tu de acolo?

dap .. de fapt am primit cadou de la cineva un bradut care crestea singur! era f haios dar hmm.. nu il mai au pe site ca era la cadourile de craciun si stiu ca si ziceau ca s-a epuizat stocu!

AnteriorUrmătorul