Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Professional makeup artist Bucuresti

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

iulianastefan

Professional makeup artist Bucuresti

Mesajde iulianastefan » Lun Mai 10, 2010 8:52 pm

Makeup artist Iuliana Stefan realizeaza machiaje profesionale in Bucuresti, Romania pentru sedinte foto, advertising, showbiz, TV, teatru, film, machiaj seara, machiaj ocazii speciale, machiaj mireasa la domiciliu si in saloane de infrumusetare/coafura in Romania cu produse cosmetice profesionale; makeup, make-up artist , professional makeup artist, machiaj, machiaj mireasa, machiaj nunta, sprancene, expert remodelare sprancene, machiaj corector, make-up corector, machiaj profesional in Bucuresti, beauty, frumusete, cosmetice, gene false, aplicare gene false, Iuliana Stefan sfaturi frumusete, fashion makeup artist, beauty&fashion, make-up tips, beauty tips, beauty magazines, schimbare de look, before&after, machiaj prezentari de moda

Telefon: 0723046847
Email: iulianastefan25@yahoo.com
Web: http://www.iulianastefan.ro

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Re: Professional makeup artist Bucuresti

Mesajde gabriela2310b » Lun Mai 10, 2010 9:00 pm

iti doresc multa bafta. ai un site foarte bine structurat si este foarte talentata.

Larisa_Boom

Mesajde Larisa_Boom » Vin Mar 11, 2016 12:59 pm

Buna, eu v-o recomand pe Katiusa Popovici, eu la ea m-am machiat la nunta, este foarte buna si serioasa, mi-a placut mult machiajul pe care mi l-a facut. A si rezistat foarte bine. Eu am gasit-o pe ea in Ghidul Miresei pentru ca machia acolo modelele, mi-a placut mult, iar pretul a fost mai mult decat decent. Ii puteti vedea portofoliul aici: www.katiusapopovici.ro sau o gasiti si la telefon 0721 323 203

Luanavlad

Mesajde Luanavlad » Joi Mar 24, 2016 9:01 pm

Am fost si eu la Katy :D Cu ocazia nuntii fratelui meu.Mi-a placut foarte mult cum a lucrat si faptul ca a folosit produse profi.Machiajul mi-a rezistat pana a doua zi,cu toate ca era vara si ma asteptam sa curga si sa ma deranjeze.A fost chiar super.