Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Intamplari paranormale

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

taarraa

Re: Intamplari paranormale

Mesajde taarraa » Lun Oct 18, 2010 3:03 pm

Depinde de circumstante.Daa stau singura in casa si e noapte...si eu cred :lol:
Dimineata devin lucida din nou si nu mai cred

alfi

Mesajde alfi » Mie Oct 20, 2010 12:28 am

fricasone,tarra,fricasone??? :lol: :lol: :lol:

taarraa

Mesajde taarraa » Mie Oct 20, 2010 8:58 pm

:lol: :lol:

alfi

Mesajde alfi » Joi Oct 21, 2010 10:02 pm

In urma cu app.3 luni,a murit o matusa de a mea,(diagnosticul fiind ,,cancer de colon cu metastaze,,)cu care m-am inteles mai mult decat bine,eram foarte apropiate,prietene la catarama,intr-un fel...a suferit mult inainte sa moara,insa in ultima faza,mai precis cu 3-4 zile inainte,nu mai putea sa vorbeasca app.de loc si era semiinconstienta,....am tot stat langa ea cateva ore in fiecare zi... ea ma privea......si cam atata imi amintesc de privirea aceea patrunzatoare....si ma gandeam atuncia ca Frederick Nitsche spunea: ...,,Cand privesti in abis,inposibil sa nu existe un ....dute-vino...!,,
...apoi,a murit...in aceeasi seara,am stat mai mult ca de obicei in living la TV,singura,parca nu imi era somn....stand asa ,foarte lejer intr-un fotoliu,am simtit ca imi strange ceva nasul(gest pe care poate ca il stiti,deseori copiilor de drag cei mari le prind nasucul intre cele doua degete((aratator si inelar)))...asa imi amintesc ca imi facea cand eram copila matusa mea...asa am simtit si in acea seara...
Am stat pe ganduri cateva clipe,...nu stiam ce sa fac,apoi am simtit ca imi amorteste partea dreapta a fetei.....intr-un tarziu mi-am luat inima in dinti si m-am chinuit sa ingaim ceva(parca aveam limba anesteziata,asa greu am reusit sa mi-o misc)....am spus ...CE VREI??? PLEACA...!!!....apoi totul a revenit la normal...
Mentionez ca NU dormeam,deci NU visam,lumina era aprinsa,iar eu urmaream in acest timp emisiunea Tehnici esentiale de supravietuire(reluare)....
A doua zi am povestit catorva persoane (din familie),cei care ma cunosc si stiu ca nu umblu cu aiureli si ca nu imi este frica ,m-au crezut ,altii au insistat ca am visat probabil atipisem....asta e ,trebuie sa ai grija cui povestesti chestii dinastea...

robbybossr

Mesajde robbybossr » Vin Aug 14, 2015 2:05 pm

va astept sa discutam si aici http://goo.gl/NGDVE0

Anterior