Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

barbatii si zodia lor

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

molly

Locaţie: b.

barbatii si zodia lor

Mesajde molly » Sâm Apr 25, 2009 2:36 pm

putem s adiscutam despre barbatii din toate zodiile
care si cum cu ce zodie se potriveste cu ce femeie din ce zodie sunt compatibili
etc .
dar sa nu copiem texte de pe siteurile cu compatibilitati si sa le punem aici
vb din ce stim , experienta etc...

MainePoimaine

Mesajde MainePoimaine » Sâm Apr 25, 2009 4:24 pm

Cum spuneam, eu sunt rac. In mod normal, in teorie, ar trebui sa fac o "casa" buna cu scorpionul, fecioara si cu barbatii in zodia pesti :)

In practica singurul barbat cu care m-am inteles aproape perfect a fost cel din zodia scorpion. Pentru mine pasiunea, dorinta aceea puternica este extrem de importanta in relatie si doar cu un scorpion a durat mai mult timp. In plus a fost singurul care a stiut sa faca sa ies din carapacea mea sa ma faca sa ma simt in largul meu, sa ma simt frumoasa :)

Chiar as vrea sa stiu, daca exista femei rac pe aici, cu ce barbat s-au casatorit, adica in ce zodie este :)

molly

Mesajde molly » Sâm Apr 25, 2009 4:26 pm

eu sunt berbec -ar trebui sa ma inteleg bine cu barbatii din leu , scorpion ,sagetator ,dar se pare ca o duc bine si cu balantele
ne completam reciproc,

MainePoimaine

Mesajde MainePoimaine » Sâm Apr 25, 2009 4:33 pm

Mama e balanta si tata berbec si nu stiu cum de au ajuns sa se casatoreasca pentru ca nu se inteleg deloc! Balanta este sensibila si iubitoare iar berbecul... un necioplit prost de gura :(

molly

Mesajde molly » Sâm Apr 25, 2009 4:42 pm

:lol: :lol:
tare ,
depinde si de perioada in care e nascut , de an
fiecare zodie are 4 decade (nivele )
eu cred ca balanta e nehotarata mereu
iar berbecul vrea sa conduca sa fie sef ,

Strange

Mesajde Strange » Dum Apr 26, 2009 12:34 am

Femeia scorpion nu este compatibila cu barbatul sagetator. Nici femeia rac cu barbatul varsator.
Am vazut un cuplu fericit, ea leu, el fecioara.
Balantele in niciun caz nu sunt nehotarate. Sunt foarte echilibrate, cu multa putere de munca, inteligente, sunt femei pe care te poti baza.

mezzanine

Locaţie: bucuresti

barbatii si zodiile

Mesajde mezzanine » Dum Apr 26, 2009 4:33 am

fetelor stiu eu o carte, horocsopul compatibililatilor, care m-a lamurit imediat de ce nu'mi ieseau afacerile .e scrisa mai ales pt femei. si din experienta pot sa spun ca ma inteleg cu cei din zodia taur si balanta,frumosi si plini de sarm. eu sunt zodia taur..

Aiana

Mesajde Aiana » Dum Apr 26, 2009 8:30 am

Nu este adevarat cu barbatul berbec ,fiul meu cel mare este berbec :D si este un finut si un dragut cu fetele.Sotul e rac eu taur si suntem perfect compatibili.In zodiacul chinezesc eu caine el tigru si iarasi ne completam reciproc. :D :D

Aiana

Mesajde Aiana » Dum Apr 26, 2009 8:33 am

Maine Poimaine ,nu vii la intalnirea din parc( Forum in parc).Mi-as dori sa te cunosc.Sincer. :) :wink:
Si inca ceva invitatia este valabila si pt. fetele noi pe forum .Nu conteaza cand v-ati inscris.Conteaza sa participati. :wink:

cris_tina04

Mesajde cris_tina04 » Dum Apr 26, 2009 10:06 am

nici eu nu ma iau dupa ce scrie in carti,caci teoretic varsatorul cu fecioara sunt complet incompatibili, insa eu cu sotul meu ne intelegem perfect . " de vina "o fii ziua nasterii adica 4 :)

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

Mesajde adellinaa » Dum Apr 26, 2009 10:36 am

eu sunt gemeni... sotul meu la fel .....dar barbatul varsator mi se pare cel mai potrivit pentru femeia gemeni :roll:

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Dum Apr 26, 2009 1:01 pm

eu sunt sagetator si din cate stiu ar trebui sa ma inteleg cu berbecul, gemenii, leul, balanta, sagetator! nu mi se potriveste din punct de vedere al unei relatii fata-baiat!
Ce parere aveti despre baietii varsator?! :))

Aiana

Mesajde Aiana » Lun Apr 27, 2009 8:20 am

Nu stiu eu ma pricep la zodiile baietilor mei.Am in casa o fecioara.Care dupa comportament ar trebui sa fie berbec,Un berbec taman invers ,pentru ca este o dulceata si un rac ce si-ar da si camasa de pe el pt. noi.....Ce sa spun lucrurile astea ma fac sa cred ca treba cu zodiile este asa de moft,sau discutii de societate. :wink:

Papusica30

Mesajde Papusica30 » Mie Apr 29, 2009 9:01 pm

Buna ziua.
Eu sunt Rac si sunt casatarita cu un barbat din Berbec.
Deocamdata lucrurile merg bine, mai avem de-a face cu incapatanarea noastra dar sa speram ca totul va fi bine pana la sfarsit.

Eu am mai fost casatorita o data in trecut si fostul era tot Rac, si citeam intr-un horoscop k ar trebui sa traim o poveste de dragoste ca in povesti............si , de unde, am divortat dupa 7 luni.

Aiana

Mesajde Aiana » Joi Apr 30, 2009 7:42 am

O poveste de dragoste intensa si scurta,nicidecum de durata.Asa spune si horoscopul.Scurt si intens. :D

Următorul