Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

magazine de haine online

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

cuteness

Re: magazine de haine online

Mesajde cuteness » Dum Dec 19, 2010 6:00 pm

laura1336

Mesajde laura1336 » Mar Ian 11, 2011 12:34 pm

Super oferta la super preturi, haine online dama, cumperi un produs, al doilea la jumatate de pret www.newyork-newyork.ro
:roll:

Simo4you

Mesajde Simo4you » Vin Feb 11, 2011 1:10 pm

Hello fetele,
Eu imi iau mai mereu de pe net, din pacate nu sunt multe situri de incredere, care sa si livreze ceea ce arata in poze.
Surprize placute insa exista, chiar mi-am luat de curand niste bluzite de la http://www.ladyshop.ro si chiar au fost foarte ok.
Vreau sa mai imi iau si cateva body-uri, ca la ei le-am vazut cele mai ieftine. Si-a luat o prietena si i-au super placut.
Asa ca eu recomand achizitii de pe online, insa sa fiti si voi atente daca siturile respective sunt serioase.
Pup, Simo.

anamarya7

Mesajde anamarya7 » Sâm Feb 12, 2011 2:24 am

www.FanFashion.ro - au cele mai bune preturi

lily22p

Mesajde lily22p » Sâm Feb 12, 2011 11:42 pm

Cred ca e cea mai buna afacere sa cumparam haine din magazinele online. Eu de multe ori am fost prin magazine sa-mi caut, dar nu gaseam ba marimea, ba culoarea, ba modelul...ma dureau picioarele de alergatura si veneam suparata acasa. Acum caut pe net pana gasesc ceva sa-mi placa, comand repede si astept sa vina acasa.
Rochii elegante pentru evenimente deosebite

lexy4love

Mesajde lexy4love » Mie Mar 09, 2011 2:10 am

Eu ma imbrac online si daca esti atenta la dimensiuni si pui masuratoarea un pic, chiar iesi mai bine decat sa alergi prin oras, proband in deriva haine.
Mai ales ca plata o faci numai la livrare, in cazul asta nu ai de ce sa iti faci griji.
Am cumparat cateva chestii misto de la www.price4all.ro , insa deocamdata nu au stoc mare de haine, poate or mai baga... Sunt second-hand dar arata ca noi: BERSKA, VERO MODA, ONLY, ESPRIT, H&M, astea pe care le stim....
La preturi stau bine de tot, sper sa nu se salte ca de regula cand incepe sa le mearga, incep sa se arunce.....

Sanda_Handmade

Mesajde Sanda_Handmade » Lun Mar 28, 2011 12:33 pm

Eu am gasit un site din Marea Britanie de unde poti cumpara tot felul de lucruri frumoase la preturi REALE, nu cum umfla comerciantii de la noi. Probabil ca ati ghicit, este topshop.com. O rochie la un milion, o suta ron, si e o rochie frumoasa....nu mai am alte comentarii. Am scris despre asta pe http://poarta-handmade.blogspot.com/2011/03/cele-mai-tari-ponturi-pentru-shopping.html!

goova.style

Mesajde goova.style » Sâm Apr 02, 2011 2:24 pm

Pentru lenjerie intima puteti sa intrati si pe
goova.blog.com
Modele deosebite si preturi excelente avand in vedere ca sunt originale

cristinne10

Locaţie: Constanta

Mesajde cristinne10 » Lun Apr 04, 2011 11:47 am

gabriela2310b scrie:vorbind la subiect:
imi plac hainele de pe http://www.asos.com au reduceri inclusiv la creatiile de designer. am vazut si rochii alexander mcqueen ceea ce ar reprezenta o investitie buna tinand cont ca in cativa ani pretul lor va fi enrom de mare.

am auzit de cei de la asos si ii voi incerca in curand... m-am uitat pe site si sunt placut impresionata de varietatea modelelor si de costurile implicate

aniko.konrad

Mesajde aniko.konrad » Mar Apr 26, 2011 4:55 pm

un magazin super de haine online http://www.sisifashion.ro/. Aici am cumparat o rochie saptamana trecuta si sunt foarte multumita.

annabellaxannabella

Mesajde annabellaxannabella » Lun Mai 02, 2011 3:31 pm

Stie cineva cat este taxa de livrare pe Stilago.ro?
Multumesc

alexandra890

Mesajde alexandra890 » Lun Iun 06, 2011 2:47 pm

Mi-am luat si eu ceva de pe www.stilago.ro mai demult. Acum vad ca au hainute dragute de la Southpole si niste bijuterii tare sofisticate de la DKNY. E adevarat ca nu prea aveam incredere sa comand online, dar mai intai si-a luat ceva o prietena, si apoi am incercat si eu, ca m-au inspitit cei de la Stilago cu reducerile. Mai ales ca acum in magazine toate sunt la pret intreg, parca m-as mai innoi cu ceva de pe Stilago.

lady_myna

Mesajde lady_myna » Mie Iun 15, 2011 7:44 pm

Eu am primit azi comanda de la Miniprix si imi place tot ce mi-am ales. Bineinteles ca preturile au fost infirme pe langa ce vad pe aici pe forum. Tare sunt curioasa cam ce joburi aveti fetelor pentru ca observ ca site-urile pe care le recomandati(majoritatea) au preturi care nu mi se par accesibile.

miagrig

Mesajde miagrig » Mie Iul 27, 2011 12:53 am

intra pe http://www.wholesale-dress.net/invite.p ... Y2NDEiOw== u preturi super bune, bonusuri si puncte

untouchable01

Mesajde untouchable01 » Vin Iul 29, 2011 7:07 pm

heii..am citit pe aici topicul si ma gandeam ca poate v-ar interesa sa dati comenzi pe site-uri precum: www.wholesale-dress.net , www.fragrancedirect.co.uk , www.amiclubwear.com plus o multime de astfel de site-uri rentabile ca pret si bune din punct de vedere calitativ.Daca da, uitati blogul meu unde facilitez comenzi :http://unpasinainteinfashion.blogspot.com/ sau adresa de facebook :anreea catalina

AnteriorUrmătorul