Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

se imparte intre mine si mama lui:(

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

alexxia10

se imparte intre mine si mama lui:(

Mesajde alexxia10 » Joi Apr 14, 2011 8:14 pm

dragi doamne, domnisoare am nevoie de un sfat de la voi, din experientele voastre de viata sau pur si simplu o parere cum ati proceda daca ati simti ca iubitul vostru se imparte intre voi si mama? ca sa ma intelegeti mai bine, pe noi ne desparte o distanta de vreo 100 si ceva de kilometri vine la mine sta cateva zile si apoi iar pleaca la mama pretextand ca trebuie sa plateasca nu stiu ce pe acolo si na maica-sa il ajuta, stiu ca ma iubeste dar de la o vreme mama lui vazand asta a incheiat orice legatura cu mine in speranta ca daca nu mai vin eu la el poate asa o sa ne faca sa ne distantam....si normal sa ne despartim ca deh e baiatul mamei..si e aiurea, alta data mergeam la el si stateam cu zilele nu era nicio problema dar acum ea nu mai vrea i-a spus clar la telefon si am auzit si eu "nu ai ce sa cauti cu aia la mine in casa " ce sa fac?? ce ma sfatuiti? suntem impreuna de trei ani...eu cred ca daca il bat si eu la cap mai rau fac...ce sa fac?? multumesc mult

alfi

Re: se imparte intre mine si mama lui:(

Mesajde alfi » Sâm Apr 16, 2011 1:22 pm

o alta poveste inventata.... :x

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Apr 16, 2011 1:48 pm

Avand in vedere participarea redusa de pe forum, au inventat si ele ceva... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

alexxia10

Mesajde alexxia10 » Sâm Apr 16, 2011 8:43 pm

multumesc frumos pentru raspunsuri...am asteptat cu sufletul la gura cateva zile un raspuns si surpriza...nici ca ma asteptam la ceva mai " inteligent" din partea voastra...bravo fetelor;) app...sunt membru nou, poate asta va va lumina si veti raspunde( sper) la subiect:)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Dum Apr 17, 2011 8:57 am

Cu placere....si nu mai arunca topicuri la plesneala...vezi si tu ce s-a mai scris... :mrgreen:

WhiteGeisha

Mesajde WhiteGeisha » Dum Apr 17, 2011 6:31 pm

larissa.maria scrie:Cu placere....si nu mai arunca topicuri la plesneala...vezi si tu ce s-a mai scris... :mrgreen:

De la larisa maria nu te poti astepta la mare lucru:)

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Dum Apr 17, 2011 7:07 pm

Ei,taci... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

alexxia10

Mesajde alexxia10 » Mar Apr 19, 2011 2:39 am

larissa.maria scrie:Cu placere....si nu mai arunca topicuri la plesneala...vezi si tu ce s-a mai scris... :mrgreen:

mai tanti uite ca nu toate femeile au la dispozitie ca dumneata probabil o punga de seminte si un calculator prafuit cu care sa-si petreaca timpu...unele dintre noi surprinzator pentru tine avem alte lucruri mult mai interesante de facut decat sa stam la flecareala pe net si da sunt momente in viata noastra cand ne face placere sa cerem sfatul altor femei cu adevarat femei, nu unor clevetitoare ca dumneata;) Daca topicul meu e la plesneala...inseamna ca tu esti fisurata de mult, de soarta:D:))

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Apr 19, 2011 8:19 am

Pai daca asa esti si vis-a-vis de "soacra", nu ma mir ca-ti da "Eject"...in curand o sa-ti dea si el... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Si nu mai arunca cu topicuri la plesneala, ca nu esti interesanta... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

alexxia10

Mesajde alexxia10 » Mar Apr 19, 2011 2:17 pm

larissa.maria scrie:Pai daca asa esti si vis-a-vis de "soacra", nu ma mir ca-ti da "Eject"...in curand o sa-ti dea si el... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Si nu mai arunca cu topicuri la plesneala, ca nu esti interesanta... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nu stiu cat de interesante sunt pentru alte persoane dar spre deosebire de tine cu siguranta sunt muuuult mai interesanta, atat de interesanta incat vazand cata "inteligenta" zace in unele femei ca tine am facut tot posibilul, am dat-o la pace cu mama soacra si cu iubitul ce sa zic...pentru nimic in lume nu l-as lasa pe mainile unei femei gen pers ta ca si el la randul lui e uimit de cata prostie zace in tara asta...btw m'ai facut sa ma simt atat de mandra ca nu-s romancaaa nici nu ai idee:)) chiar iti multumesc:*

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Apr 19, 2011 7:09 pm

Nu esti interesanta deloc pentru nimeni, nici macar pentru al tau...la pace nu cred ca ai dat-o cu "soacra"...ti-ai tinut eventual putin gurita pentru ca erai gata -gata sa ramai cu buzele umflate... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...
Cat despre natie, la cum te exprimi, cred ca esti mai tuciurie... :mrgreen: :mrgreen:

alexxia10

Mesajde alexxia10 » Mar Apr 19, 2011 8:35 pm

larissa.maria scrie:Nu esti interesanta deloc pentru nimeni, nici macar pentru al tau...la pace nu cred ca ai dat-o cu "soacra"...ti-ai tinut eventual putin gurita pentru ca erai gata -gata sa ramai cu buzele umflate... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...
Cat despre natie, la cum te exprimi, cred ca esti mai tuciurie... :mrgreen: :mrgreen:

de ce iubita asa ai ramas tu cu buzele umflate de ranjesti atata pe site?;;) vbesti cumva din experienta?? esti vreo frustrata care si-a luat-o mereu in freza si semneaza condica pe site-ul asta invidioasa fiind pe altele cu muuuult mai capabile ca tine?;;) si app nu sunt tuciurie ba din contra sunt alba ca laptele si afla ca limba mea materna e total straina de aceasta tara asa ca...iar mi-e mila ca simturile tale o dau gres...sper ca intr-o buna zi sa te descopere si pe tine cineva darrrrr la cat ranjesti fasolea nu cred ca isi poate pune cineva baza in caracterul tau de " femeie" carcotasa si vesnic invidioasa...dar lasa nu mai ofta..iti prevad un viitorrrrr stralucit=)) bine-nteles doar din punctul tau de vedere;) bafta:*

WhiteGeisha

Mesajde WhiteGeisha » Mar Apr 19, 2011 10:22 pm

Daca madam' maritza larissa maria nu are ce face, se ia si de ea oricand, oricum si oricat, pe orice topic, de orice subiect si de absolut oricine poate:))
E si asta o modalitate de a-ti varsa frustrarile pe oameni necunoscuti, ce sa faci?:)))))

alexxia10

Mesajde alexxia10 » Mie Apr 20, 2011 12:30 am

WhiteGeisha scrie:Daca madam' maritza larissa maria nu are ce face, se ia si de ea oricand, oricum si oricat, pe orice topic, de orice subiect si de absolut oricine poate:))
E si asta o modalitate de a-ti varsa frustrarile pe oameni necunoscuti, ce sa faci?:)))))

:)) sa inteleg ca am luptat pentru o cauza pierduta nu??:D la inceput trebuie sa recunosc am fost dezamagita, ca oricare, cand ceva arde esti nerabdator sa primesti macar o parere daca nu un sfat, dar pe parcurs daca treburile s-au rezolvat chiar a inceput sa ma amuze aceasta mamaie ;)) Oricum esti o draguta WhiteGheisha...mersi mult, esti prima care da un raspuns sanatos topicului meu:*

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Apr 20, 2011 7:38 am

Mama mia, ce marghiolitze.... :mrgreen: :mrgreen: ...dornice de putina atentie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...nu vi s-au rezolvat problemele, bravati si voi, cu buzitele umflate... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...Nu va mai obositi sa deschideti topicuri la plesneala, cititi ce au mai scris si alte amarate ca voi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Următorul