Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Fantezii

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

gabrielaioana277

Re: Fantezii

Mesajde gabrielaioana277 » Mar Sep 20, 2011 2:54 pm

iar cea mai tare faza a fost kand am fumat si ne-am f*tut pe masa de pe balcon... seara , vecinii nostrii fiind aks :)) :P

dana68

Mesajde dana68 » Mar Sep 20, 2011 9:35 pm

Unii,cu descoperirile lor au revolutionat stiinta,altii au gasit planete si galaxii,altii...etc iar tu... masa de pe balcon.Cat de maret!!!!
Dar de ce ma mir?Fiecare face cat poate.
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

alin_florin

Mesajde alin_florin » Sâm Noi 30, 2013 11:22 am

lovelysex scrie:hmm....Buna!...eu sunt o persoana cu multe fantezii:D...si da..cred ca femeile au extrem de multe fantezii..am un iubit de ceva timp...si am ajuns sa povestim atat de deschis incat sa ne spunem fanteziile...una dintre ele era sa facem dragoste in masina...sau pe capota....nici nu ma gandeam cat d curand ar putea veni momentul in care am putea pune asta in aplicare....asa ca....intr-o seara un prieten ne-a chemat la el la un mini-chef.am dansat, ne-am jucat tot felul de jocuri...am baut putin...doar cat sa ne ametim ...iar in clipele urmatoare nu am vorbit de cat despre subiectul ce sa facem?..unde sa mergem sa facem dragoste?....a fost foarte incitant...un adevarat preludiu....el imi poveste unde sa mergem...ce ar face..cum ar fi...iar eu la fel....dupa o dezbatere de vreo 30-40 d min...am gasit solutia..ne-am furisat si am plecat de acolo cu masina...la vreo 2 strazi deparatre...era la marginea orasului..in semiintuneric...si ghiciti ce s-a intamplat....o adevarata nebunie...a fost mai minunat decat mi-am imaginat...la inceput am stat pe bangheta din spate(e greu ...dar cam toate miscarile le-am facut eu...imi place sa fac pe stapana:d)...apoi am iesit afara si m-a urcat pe capota unde a fost atata de incitatant incat era sa trezesc toata lumea din jur(erau 2 blocuri)...si uite asa au trecut vreo 2 ore in care amicul nostru ne cauta disperat crezand ca am patit ceva:)))..in concluzie ...daca ai dorinta, comunicare, iubire si nu in ultimul rand putin curaj toate se pot face:D

asta vr sa incerc si eu cu prietena de ceva timp dar nu prea avem ocazia...mai ales ca lucram sa zic asa "intr-o comunitate in care trebuie sa dam un exemplu bun copiilor" si ei ii este foarte teama pentru ca daca ne descopera cineva..am puso :)))

alin_florin

Mesajde alin_florin » Sâm Noi 30, 2013 11:32 am

gabrielaioana277 scrie:
larissa.maria scrie:Nu cred.... :lol: :lol: :lol:
Dar ce te deranjeaza ca nu iti povesteste fanteziile ei? Satisfactia e importanta, nu? :wink:

Parerea mea e k ii e rusine sa si le impartaseasca... nu exista femeie fara fantezii :P Eu una am incercat destule locatii si mi-a mai ramas una draguta :) pE bloc :X

Daa.si eu am aceeasi problema..ori ii e rusine sa le impartaseasca ori nu stiu..pt ca imi zice ca nu are fantezii...am vb de cateva ori ca ar mai fi incitant in padure,campie,undeva in aer liber dar nu am puso in practica pt ca mereu ii este frica sa nu fim prinsi ca atunci e problema,noi fiind 2 persoane cunoscute pe aici care ar trebuii sa dam un exemplu bun,chiar ar fi jenant sa fim vazuti de cineva...:D

alin_florin

Re: fantezii

Mesajde alin_florin » Sâm Noi 30, 2013 11:36 am

alegab_roxpet scrie:de exemplu fantezia mea este pe timp de vara pe capota la o masina sa fac dragoste nebuneste cu iubitul meu.....si fantezia asta o am de ani de zile....bn pe capota la o masina dar pe un camp ceva sa nu ma vada lumea:)) voi ce parere aveti??? :P

da,asta este si a noastra sa zic asa...dar e cam greu de pus in practica mai ales ca ei ii este foarte frica sa nu fim vazuti de cineva...si suntem un pic mai "populari" sa zic asa si ar fi o problema intradevar...poate sa mergem,nu stiu,in alt oras,judet pe undeva pe la tara dar cand ca ba esti la servici,ba obosit... :))

alin_florin

Mesajde alin_florin » Sâm Noi 30, 2013 11:49 am

Terentel scrie:O intrebare simpla am pentru cele care vor sa raspunda la ea.
Nevasta-mea refuza sa-mi spuna ce fantezii are, o tot tine cu mangaiatul peste tot si din priviri si ca pe ea o excita cand ma vede pe mine excitat, iar cand se masturbeaza singura imi spune ca se gandeste la placere... Sunt eu nebun sau fiecare are in minte niste imagini cand face lucrul respectiv?
Am fost foarte protectiv si f. ingaduitor cu ea si asta dupa un trecut al ei nu chiar "usa de Biserica", fapt care a dus cred la o imbalanta in respectul reciproc de incearca in acceptiunea mea sa ma prosteasca cu astfel de chestii. Da intreb si eu daca se poate - desi stiu ca 99,9999% nu se poate - daca e posibil sa-mi chiar spuna adevarul.
Se poate sa nu ai fantezii???? Eu zic ca nu ...

buna de pus o intrebare chestia cu: la ce se gandeste cand se masturbeaza o femeie...? :P este pusa intrebarea? am sa o pun eu :P

PerfectSimple

Mesajde PerfectSimple » Joi Dec 26, 2013 2:08 pm

Buna tuturor ! Da am fantezii in masina sau pe masina de spalat :D , sau de ceva timp ma tot gandesc la un joc de roluri problema e ca nu stiu cum o sa priveasca iubtul meu asta, e destul de deschis dar mi-e si mie putin rusine in final o sa o dau la capat ca nu am rabdare si sunt foarte curioasa cum ar fi . A incercat cineva ? Vreu detalii :D

Si ca sa dau un raspuns la ce se gandeste o femeie cand se masturbeaza, pai eu de obicei la iubit sau imi inchipui vreo scena dintr-un film cu vreun actor ce imi place, am si visat chestia asta o data.
Everything happens for a reason .

Sunmodels

Mesajde Sunmodels » Dum Aug 17, 2014 6:03 pm

Si tu poti face parte din echipa SUN Models! Ai doar de castigat!

Avantajele SUN Models
Salariu minim garantat! Pachet de salarizare foarte atractiv, procent consistent si bonusuri periodice.
Siguranta unui job 100% legal si a unui mediu de munca placut si relaxant, alaturi de profesionisti, care vor fi alaturi de tine cu sfaturi, idei sau pareri si te vor indruma atunci cand vei avea nevoie. Toate colaborarile noastre se bazeaza pe contract de munca incheiat intre model si studio.
Pe toate site-urile cu care lucram este restrictionat accesul persoanelor din Romania, asigurandu-se astfel confidentialitate si intimitatea modelelor.
Program de munca flexibil, adaptabil nevoilor de ordin personal (ex. scoala, facultate, sot, copil, etc.)
Conditii de munca excelente intr-o locatie ultra-centrala din Constanta asigurata cu sistem de securitate si dotari de ultima generatie, in imediata vecinatate a tuturor mijloacelor de transport in comun, taxi-uri, baruri, pub-uri, restaurante, etc.
Camere de lucru individuale, cu un decor modern, confortabil si echipamente de calitate.
Sedinte foto gratuite periodice (imaginea ta este extreme de importanta, de aceea vom organiza sedinte foto profesionale care te vor pune in valoare; sedintele foto NU se fac nud).
Training gratuit, personalizat (trainerul nostru iti va explica ceea ce vei face, iti va oferi sfaturi, idei, pareri si raspunsuri privitoare la absolut orice intrebare ai, atunci cand ai nevoie si te va ajuta atat la inceput, cat si pe parcursul activitatii tale), suport tehnic disponibil 24/24 si consiliere.
Team-buiding-uri periodice (muncim, dar trebuie sa ne si distram si sa ne relaxam; de aceea periodic organizam team-building-uri pentru a ne bucura de rezultatele muncii noastre).

Cerintele SUN Models
Acest anunt se adreseaza doar persoanelor de sex feminin.
Varsta minima 18 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Seriozitate, dorinta de a invata, o personalitate comunicativa.
Dorinta de a face parte dintr-un colectiv dinamic.

Date de contact:

Pentru a obtine mai multe informatii, daca doresti sa vezi cum arata studioul sau doresti sa ne contactezi, te rugam sa accesezi site-ul
www.videochat-sunmodels.ro

E-mail:office@sunmodels.ro
Yahoo Messenger:studio_sun@yahoo.com

Andreea.Nicoleta89

Mesajde Andreea.Nicoleta89 » Lun Noi 30, 2015 3:38 pm

Buna!
Daca vreodata cauti un loc unde doresti sa iti indeplinesti toate fanteziile posibile si imposibile, eu recomand www.HotAngels.ro

Anterior