Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Fistula perianala

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

psiho_lore

Fistula perianala

Mesajde psiho_lore » Mie Ian 12, 2011 12:52 am

S-a confruntat cineva cu asa ceva?Eu m-am operat acum sase luni,dar se pare ca recidiveaza..mai cunoaste cineva alte metode de tratament in afara de cea chirurgicala?Aici,in Italia,este singura metoda folosita si deloc placuta :(

sunny.days

Re: Fistula perianala

Mesajde sunny.days » Mie Ian 12, 2011 3:01 pm

Cum se manifesta mai exact, poti scrie cate ceva? Eu am o fisura, si mi-e teama sa nu dea in fistula... :D
http://verze.ro
simtul umorului nu a murit!

psiho_lore

Mesajde psiho_lore » Joi Ian 13, 2011 2:46 am

sunny.days scrie:Cum se manifesta mai exact, poti scrie cate ceva? Eu am o fisura, si mi-e teama sa nu dea in fistula... :D

Nu cred ca e acelasi lucru.Fistula la inceput da senzatia ca e un fir ramas sub piele de la epilat,dupa care se formeaza un abces care de cele mai multe ori devina fistula.Gen..un furuncul mai mare..

cristi741

Mesajde cristi741 » Sâm Aug 13, 2011 1:54 am

Ma numesc CRISTI,si am suferit de fistula perianala din anul 2007pana in2010,am trecut prin 6 interventii
(am fost la pomul laudat cel care face reclama in ziar,
mi-au luat banul si nici macar nu mi-au spus ca ,am fistula.)
Am fost operat de profesori doctori,sef sectie de spital renumit), dar de fiecare data cand ajungea sa se inchida ,ramanea o mica gaurica care supura.
Eram disperat si descurajat,nu mai credeam sa scap de aceasta nenorocire.DAR dupa ultima interventie printr-o cunostinta am ajuns la doctorul SORIN ANDREI
de la CLINICA MEDIPROCT (clinica o gasiti pe net).M -a operat cu laserul apoi a cicatrizat rana ,NU ESTE RECLAMA,va pot arata cum este locul operat.
Au trecut doisprezece luni si totul este ok.
INCERCATI CU INCREDERE SI AVETI INCREDERE IN CE SPUNE CA NU DOAR VORBESTE DIN CARTI ,DANSUL CHIAR STIE CE FACE. :P :D

ghcr18

Mesajde ghcr18 » Dum Noi 13, 2011 12:01 pm

M-AM OPERAT DE ACEASI PROBLEMA IN 2009 ,DE ACELASI DOMN DR.SORIN ANDREI SI MA SIMT OK.NU AM SCRIS PANA ACUM PE NICI UN FORUM CA,AM ASTEPTAT O PERIOADA MAI MARE SA VAD REZULTATUL.DAR SUNT OK,DECI VA RECOMAND (CLINICA MEDIPROCT) SI ACEST DOCTOR.

1001articole

Mesajde 1001articole » Lun Dec 23, 2013 4:21 pm

REDOBANDESTE POFTA DE VIATA SI INCREDEREA IN TINE! Noi avem solutii pentru problemele tale si iti oferim cele mai revolutionare si eficiente tratamente naturale, cu ajutorul carora recapatati sau mentineti atat sanatatea fizica cat si cea sufleteasca. www.1001articole.ro 0730.410.783

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 5:59 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783