Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

va atrag barbatii insurati????

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Aiana

Mesajde Aiana » Mie Iun 24, 2009 8:18 am

schimbati subiectul incepe sa devina plictisitor

Aiana

Mesajde Aiana » Mie Iun 24, 2009 8:20 am

va sfatuiesc sa nu stricati un forum care pana acum a fost grozav.

Aiana

Mesajde Aiana » Mie Iun 24, 2009 8:25 am

si mai cred ca de aceeasi parere sunt toate fetele de pe forum

Aiana

Mesajde Aiana » Mie Iun 24, 2009 8:28 am

Moni nu mai fi recalcitranta .pana la tine nimeni nu a folosit pe acest forum cuvinte gen:tarfa ,curva si alte derivate ale lor...ar trebui sa-ti ceri scuze fetelor.putina decenta, te rog.

Aiana

Mesajde Aiana » Mie Iun 24, 2009 8:30 am

Blonda,inteligenta nu se masoara in culoarea parului ci in nr. de neuroni.blonde,brunete,roscate...nu conteza...

blondablonda

Mesajde blondablonda » Mie Iun 24, 2009 11:31 am

draga aiana mi-e nu-mi place sa ma ascund sub alta identitate...de aceea am zis k ce a vrut sa spuna cu faptul k poate sunt bruneta..intr-un mesaj anterior...si ai dreptate pana la monique nici o fata nu a folosit jigniri la adresa acelei fete...

acest forum e facut sa ne dam cu parerea,nu sa jignim!!!

Monique10

Mesajde Monique10 » Mie Iun 24, 2009 3:10 pm

conturi false, vedeti ca O DOAMNA INSELATA A CATEGORISIT AMANTA SOTULUI EI CA FIIND TARFA...
in rest nu ma ascund fetelor dupa deget, o femeie care se baga in familia ALTEI FEMEI CU BUNA STIINTA ESTE O TARFA!
si nu imi voi cere scuze...fetelor sa aveti parte de femei Adevarate si nu taraturi, pa!

blondablonda

Mesajde blondablonda » Joi Iun 25, 2009 11:46 am

daca nu-ti vei cere scuze inseamana ca nu ai demnitate...pt ca tu nu trebuie sa ne ceri scuze noua...ci respectivei fete.......nu ai simtul raspunderii dupa parerea mea....tu ai inceput sa jignesti prima...si tu ar trebuii sa-ti si dai seama de greseala ta...si sa-ti asumi raspunerea!

Monique10

Mesajde Monique10 » Joi Iun 25, 2009 7:24 pm

eu nu am numit-o in mod particular pe iuby, tarfa, si nici nu o voi face.
poate ca daca as fi cunoscut personal situatia as fi facut-o.
tu cum ai reactiona daca barbatul tau te-ar insela, ai idee cum e sa ai SOT???
ai idee cum e sa te chinui sa iti ti barbatul langa tine, caci sti ca sint mii de taraturi pe strada?
ai idee cum e sa muncesti, sa ai grija de casa (si copii)??? Si cu toate astea sa incerci sa ai o greutate si un aspect super sexy?? Si cu toate astea chiar daca arati ca o gagik de playboy, poate aparea o TARATURA=TARFA care e cat malul dar E NOUA.
Sa nu mi te adresezi, nu am gresit fata de iubitul meu, nu am gresit fata de alta FEMEIE.
SI ITI REPET SA DEA DOMNUL SA NU AI PARTE DE TARATURI, EU AM AVUT PARTE, SI MI-E SILA. Norocul meu a fost ca iubitul meu ma iubeste si nu i-a cedat, imi pare rau acum ca m-am purtat super cuea si nu i-am spus in fata ca e o TARFA!!!

maia08

Mesajde maia08 » Joi Iun 25, 2009 9:05 pm

Monique10 scrie:eu nu am numit-o in mod particular pe iuby, tarfa, si nici nu o voi face.
poate ca daca as fi cunoscut personal situatia as fi facut-o.
tu cum ai reactiona daca barbatul tau te-ar insela, ai idee cum e sa ai SOT???
ai idee cum e sa te chinui sa iti ti barbatul langa tine, caci sti ca sint mii de taraturi pe strada?
ai idee cum e sa muncesti, sa ai grija de casa (si copii)??? Si cu toate astea sa incerci sa ai o greutate si un aspect super sexy?? Si cu toate astea chiar daca arati ca o gagik de playboy, poate aparea o TARATURA=TARFA care e cat malul dar E NOUA.
Sa nu mi te adresezi, nu am gresit fata de iubitul meu, nu am gresit fata de alta FEMEIE.
SI ITI REPET SA DEA DOMNUL SA NU AI PARTE DE TARATURI, EU AM AVUT PARTE, SI MI-E SILA. Norocul meu a fost ca iubitul meu ma iubeste si nu i-a cedat, imi pare rau acum ca m-am purtat super cuea si nu i-am spus in fata ca e o TARFA!!!

in mare masura ai dreptate moni!!!fetelor pan nu ve-ti simti pe pielea voastra,n-o sa intelegeti si n-o sa stiti ce inseamna asta!!!eu nu cred ca cele ce spun ca nu jignesc,n-ar face-o atunci,cand o alta va avea aventuri cu partenerul vostru,nu pot pur si simplu sa cred ca o veti sfatui sa nu se mai dea la sotul/iubitul vostru cu o voce gingasa si cu cele mai dulci cuvinte....sa dea Domnul sa nu aveti parte de asta ca sa nu ajungeti sa "jigniti" si voi,cu toate ca cred ca e ceva meritat pe deplin! si nu jignire...si cele care se vara intr-o reletie cu cunostinta de cauza,sigur nu le doare nicairi nici un fel de jignire,doar surad,sau rad in hohote, (poate numindu-te si mai urat) si o sa-si faca treaba de curve mai departe..

pt.cine nu cunoaste:tarfa,curva e persoana ce duce relatii cu 2 sau mai multi barbati

Monique10

Mesajde Monique10 » Joi Iun 25, 2009 9:08 pm

din pacate ai drepatate maia

Crinna

Mesajde Crinna » Vin Iun 26, 2009 2:16 am

Buna!Am gasit acest subiect in care ,oarecum,m-am regasit.Vreau in primul rand sa va spun ca am un mare respect fata de toate principiile sanatoase pe care le-am observat la multe dintre voi.DAR....ce ne facem atunci cand avem toate aceste principii,dispunem de inteligenta necesara pt.a distinge intre bine si rau,moral si imoral....si totusi ne trezim intr-o relatie bizara.Acesta este cazul meu.M-am hotarat sa impartasesc cu voi aceasta experienta in ideea ca,poate,voi ati putea as vedeti lucrurile mai limpede decat mine,sa veniti cu sugestii,pareri,sfaturi.Asadar...eu m-am indragostit de un barbat care in acel moment se afla in divort.S-a indragostit si el ,chiar mult mai repede ca mine,dupa nici o luna spunandu-mi cu ardoare chiar ca isi doreste un copil cu mine.El insa mai are inca doi copii relativ mici.De atunci a trecut destul de mult timp,eu nu am fost pregatita sa ma mut cu el,astfel ca el locuieste in continuare cu sotia lui.Da,spun sotia lui pt.ca inca tot nu a divortat.Spune ca ma iubeste enorm, dar de mutat tot nu s-a mutat,nici divortat nu e,la ultima infatisare a"uitat" sa mearga.Nu stiu ce sa mai cred,mi-e teama sa nu intervin in decizia lui de a divorta,ma gandesc la copii,am incercat de nenumarate ori sa ma despart de el,dar el nu renunta nici cum,mereu ne impacam.Cum pot sa stiu ce e mai bine de facut?El spune ca nu mai e nimic intre el si mama copiilor lui,ca doarme doar in sufragerie,ca eu sunt marea lui dragoste,dar eu nu stiu ce sa mai cred....cum pot oare sa aflu adevarul ?Ma chinuie toate aceste incertitudini!

Monique10

Mesajde Monique10 » Vin Iun 26, 2009 2:27 am

draga crina, sti care este testul la care sa-l supui?
testul timpului, lasa-l 6-12 luni si apoi daca inca te va cauta atunci e al tau.
Greseala ta ,sau poate nu ai stiut, ca ai inceput o relatie cand el era/este sotul altei femei.
Parerea mea este sa-l ignori o buna perioada de timp, si apoi daca el se va intoarce la tine ..e ok pt tine.
Mult succes, si sa ne spui cum a decurs totul...

Crinna

Mesajde Crinna » Vin Iun 26, 2009 3:28 am

Asa este,stiu ca asta ar trebui sa fac, am incercat de multe ori,dar el ma cauta la infinit,nu renunta sub nici o forma,imi promite mereu ca se va rezolva,iar eu nu am puterea de a sta fara el,il iubesc...asa ca ajungem mereu,ca intr-un cerc in acelasi loc.....si sincer am si frica de a nu fi eu motivul despartirii lui de copii,ca de sotie era despartit cand l-am cunoscut eu,deci nu eu i-am despartit,nu as fi facut niciodata asa ceva.Dar daca va ajunge sa-mi reproseze,cum spunea o doamna mai devreme ca din cauza mea si-a lasat familiai?Nu as suporta asta...iar de ignorat total ...mi-e teama pt.ca stiu ca sotia,desi a acceptat divortul,inca s-ar impaca ,si asteapta momentul despartirii noastre...Dar lucrurile astea le stiu de la el...daca nu e asa?Daca desi ea stie de mine,accepta lucrurile asa,cum multe femei fac,si ei de fapt sunt impreuna?Asta ma framanta.Toata lumea imi spune ca sunt atatia barbati care mint fara probleme,de ce ar fi el diferit?Eu totusi tind sa cred in el,dar ma innebuneste faptul ca nu stiu 100%sigur.De multe ori am impresia ca eu sunt singura care cred....

Monique10

Mesajde Monique10 » Vin Iun 26, 2009 1:51 pm

Eu, un outsider, asa vad lucrurile, daca il lasi liber si el se intoarece, atunci e al tau.
Adevarul la mijloc intre el si sotia lui...lasa-l sa se hotarasca.
Ce varsta ai?

AnteriorUrmătorul