Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Desert preferat?:)

Nu toate femeile sunt gospodine desavarsite precum, celebrul personaj din "Desperate Housewives", Bree Van De Kamp. Daca esti mai degraba o Gabrielle Solis cu siguranta vei considera ca o reteta noua este mereu bine-venita mai ales daca se incadreaza si in categoria "gustos si usor de preparat".

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

RoxxRoxy

Re: Desert preferat?:)

Mesajde RoxxRoxy » Vin Aug 24, 2012 12:39 pm

Desert preferat.. hmm, orice cu zmeura! Am mancat la Chocolat zilele trecute un desert cu zmeura, Raza de soare ii zicea parca. Divin! Era facut cu o crema de vanilie, putin de tot blat, insiropat bine si cu multa crema de bezea parca era. Dar era groaznic de dulce, l-am mancat si am zis ca mai mananc peste un an, ca-s la dieta! :P

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Aug 24, 2012 4:27 pm

RoxxRoxy scrie:Desert preferat.. hmm, orice cu zmeura! Am mancat la Chocolat zilele trecute un desert cu zmeura, Raza de soare ii zicea parca. Divin! Era facut cu o crema de vanilie, putin de tot blat, insiropat bine si cu multa crema de bezea parca era. Dar era groaznic de dulce, l-am mancat si am zis ca mai mananc peste un an, ca-s la dieta! :P

Aoaleooooo..... :mrgreen:

cos_raq

Mesajde cos_raq » Joi Oct 11, 2012 5:07 am

Savarinele!

corinata90

Mesajde corinata90 » Lun Mar 18, 2013 9:20 pm

preferatele mele sunt pancakes, merg bine rau la micul dejun, pana acum le cumparam de la LIDL, dar samabata am pregatit singura aceste clatite americane dupa reteta asta http://www.culinare.ro/deserturi/clatite-americane.html si mi-au iesit foarte gustoase, nu ma laud eu ci familia :lol: In rest imi plac foarte mult si tartele cu fructe, yami!

Anterior