Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Absorbante din bumbac

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Cristea_Cristina

Absorbante din bumbac

Mesajde Cristea_Cristina » Mar Oct 08, 2013 11:50 am

Buna! De ceva vreme ma irit des de la absorbant si e destul de neplacut.. Am folosit mai multe tipuri si branduri dar patesc acelasi lucru. Am vazut reclama la TV ca au aparut absorbantele Lady Anion din bumbac organic. Le-ati folosit cumva? Cum vi s-au parut?

larissa.maria

Re: Absorbante din bumbac

Mesajde larissa.maria » Vin Oct 18, 2013 4:34 pm

Cristea_Cristina scrie:Buna! De ceva vreme ma irit des de la absorbant si e destul de neplacut.. Am folosit mai multe tipuri si branduri dar patesc acelasi lucru. Am vazut reclama la TV ca au aparut absorbantele Lady Anion din bumbac organic. Le-ati folosit cumva? Cum vi s-au parut?

Cu prostiile astea bantuia una si acum 3 ani...cred ca le mai are si acum... :mrgreen:

1001articole

Mesajde 1001articole » Lun Dec 23, 2013 3:56 pm

REDOBANDESTE POFTA DE VIATA SI INCREDEREA IN TINE! Noi avem raspunsul la problemele tale si iti oferim cele mai revolutionare si eficiente tratamente naturale, cu ajutorul carora recapatati sau mentineti atat sanatatea fizica cat si cea sufleteasca. www.1001articole.ro 0730.410.783

Fluture2014

Mesajde Fluture2014 » Mar Apr 15, 2014 3:43 pm

Draga mea, eu am incercat absorbantele Lady Anion. de fapt, le-am descoperit de aproximativ doua luni si sunt incantata de ele. Dincolo de faptul ca diferenta se simte din primele utilizari (bumbacul moale si puternic absorbant), ceea ce ma incanta este ca nu mai am senzatia aia de caldura. in plus...la ridicarile bruste de pe scaun, pot sta linistita ca nu se deplaseaza absorbantul si nu ma murdaresc :).
Iar de la distribuitorul meu am primit si 2 teste pentru stabilirea PH-ului vaginal. Primul nu a iesit imbucurator, ceea ce a fost confirmat si de medic. Aveam o usoara inflamatie, insa dupa utilizarea acestui absorbant cu turmalina si infrarosii (varianta pt uz zilnic), am ramas uimita sa vad ca ph-ul s-a reglat. Nu fac nicio reclama. Pur si simplu...sunt incantata de produs.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Apr 15, 2014 3:48 pm

Fluture2014 scrie:Draga mea, eu am incercat absorbantele Lady Anion. de fapt, le-am descoperit de aproximativ doua luni si sunt incantata de ele. Dincolo de faptul ca diferenta se simte din primele utilizari (bumbacul moale si puternic absorbant), ceea ce ma incanta este ca nu mai am senzatia aia de caldura. in plus...la ridicarile bruste de pe scaun, pot sta linistita ca nu se deplaseaza absorbantul si nu ma murdaresc :).
Iar de la distribuitorul meu am primit si 2 teste pentru stabilirea PH-ului vaginal. Primul nu a iesit imbucurator, ceea ce a fost confirmat si de medic. Aveam o usoara inflamatie, insa dupa utilizarea acestui absorbant cu turmalina si infrarosii (varianta pt uz zilnic), am ramas uimita sa vad ca ph-ul s-a reglat. Nu fac nicio reclama. Pur si simplu...sunt incantata de produs.

Esti incantata pe dracu'...incerci sa le plasezi altora, vai de capatzana ta de tuta... :mrgreen:

andreea_diana

Mesajde andreea_diana » Mie Apr 16, 2014 11:50 am

Ce interesant e articolul, chiar nu stiam de aceste absorbate, le-as incerca si eu, sunt in supermarket-uri deja? Practic sunt un fel de Always doar ca sunt din bumbac, vreau sa zic ca au aceeasi forma…..tare chiar am citit articolul si am dat si un search pe google la poze….

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Apr 17, 2014 3:06 pm

andreea_diana scrie:Ce interesant e articolul, chiar nu stiam de aceste absorbate, le-as incerca si eu, sunt in supermarket-uri deja? Practic sunt un fel de Always doar ca sunt din bumbac, vreau sa zic ca au aceeasi forma…..tare chiar am citit articolul si am dat si un search pe google la poze….

Poti sa-ti mai faci vreo 10 conturi, ca tot cu ele o sa ramai...nu pune nimeni botu' la vrajeli... :mrgreen:

andreea_diana

Mesajde andreea_diana » Vin Apr 18, 2014 4:21 pm

Mai fetito, larisa.maria care e problema ta? De cateva zile vad ca tot te iei de lume….asta e jobul tau, nu ai ce face sau ce? Ce conturi aberezi pe acolo? Am un singur cont…..asa ca te rog canta la alta masa…

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Apr 18, 2014 6:00 pm

andreea_diana scrie:Mai fetito, larisa.maria care e problema ta? De cateva zile vad ca tot te iei de lume….asta e jobul tau, nu ai ce face sau ce? Ce conturi aberezi pe acolo? Am un singur cont…..asa ca te rog canta la alta masa…

Ce-ar fi sa canti tu altundeva, ca pe aici carai degeaba pe mai multe conturi?... Nimeni nu mai pune botu' la tâmpeniile pe care incerci sa le plasezi...au fost destule fraierestence pe aici cu acceasi placa si cred ca de atunci ori le-au folosit ori le-au aruncat... :mrgreen:

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 5:50 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783