Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Hostess...videochat!

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

larissa.maria

Re: Hostess...videochat!

Mesajde larissa.maria » Dum Mai 20, 2012 9:34 am

ticton120 scrie:Am mai multe siteuri numai cu trafic din afara Romaniei pentru care am nevoie de modele sa lucreze de acasa. Platesc pana la 80% din incasari.

Daca te mai intereseaza te rog sa imi dai mesaj.

Haideti, proastele sa dea navala... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ticton120

Mesajde ticton120 » Lun Mai 21, 2012 9:03 am

se face contract de munca cu 600$ salariu garantat + comisioane de pana la 80%

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Mai 21, 2012 3:54 pm

ticton120 scrie:se face contract de munca cu 600$ salariu garantat + comisioane de pana la 80%

Haideti, proastele sa dea navala... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mai, da interesant mai devine forumul, de cand se racoleaza tarfe... :mrgreen: :mrgreen:

xInnax

Mesajde xInnax » Lun Iun 11, 2012 12:30 am

:)) "tarfe"... Super larissa.maria, eu doresc sa fiu numita "tarfa" de tine si de persoanele
cu bibilica foarte dezvoltata precum este a ta, pe salariul meu de 2000$ Luna,goala in fata unei camere web si stai tu cu mandria ta de "diva" in tramvai! xoxo

Alexxx1989

Mesajde Alexxx1989 » Mie Iun 13, 2012 6:09 am

popa.alexandra scrie:A lucrat vreuna dintre voi hostess? Care e, de fapt realitatea? Sunt veniturile atat de mari? Dar videochat? Practica vreuna dintre voi? Care este, de fapt, adevarul din interior?

Adevarul e ca daca esti serioasa veniturile iti vor depasi asteptarile!
Eu am inceput de acasa dar apoi am cautat un studio serios si momentan sunt de 3 luni la standard studio iar incasarile mi s-au marit cu aproape 50%. E altceva cand ai ajutor profesionist 24/24.
Plus ca toate fetele de aici suntem pe prima pagina pe Streamate fiind studio preferat de acest site(asta este unul din motivele pt care am ales sa vin aici) Acum nu fac reclama dar ai grija sa te duci la un studio serios ca multe fete au avut probleme. Mie nu mi s-a intarziat plata pana acum sau alte lucruri de genu de care am citit pe forumuri.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Iun 14, 2012 6:06 pm

xInnax scrie::)) "tarfe"... Super larissa.maria, eu doresc sa fiu numita "tarfa" de tine si de persoanele
cu bibilica foarte dezvoltata precum este a ta, pe salariul meu de 2000$ Luna,goala in fata unei camere web si stai tu cu mandria ta de "diva" in tramvai! xoxo

Salariul de 2000$ e cel la care visezi...alti-s cu banii...tu esti doar aia cu creier de musca pe care baietii destepti o folosesc sa se imbogateasca... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

xInnax

Mesajde xInnax » Joi Iun 14, 2012 9:44 pm

Nu cumva vrei sa-ti si demonstrez?!:))) si eu sunt mica fata de alte colege de banca:)))toate cuvintele tale provin din frustrarea ta financiara...se imbogatesc desteptii, sigur, ai spus-o perfect! mai stiu eu fete ca tine, care spun lucruri urate fara sa se documenteze si le numeasca "tarfe" , iar cand afla si vad ca banul este bine venit, isi schimba parerea si chiar mai mult, se reprofileaza in domeniu. O zi Buna!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Iun 15, 2012 8:15 am

xInnax scrie:Nu cumva vrei sa-ti si demonstrez?!:))) si eu sunt mica fata de alte colege de banca:)))toate cuvintele tale provin din frustrarea ta financiara...se imbogatesc desteptii, sigur, ai spus-o perfect! mai stiu eu fete ca tine, care spun lucruri urate fara sa se documenteze si le numeasca "tarfe" , iar cand afla si vad ca banul este bine venit, isi schimba parerea si chiar mai mult, se reprofileaza in domeniu. O zi Buna!

Nu-s frustrata financiar...si pentru ca n-am creier de musca, stiu castiga altfel decat tine... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dar, ma rog, atata poti, atata faci...dar nu mai aburi gastele cu castigurile tale "fenomenale"... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Du-te la produs si racolat pe alte meleaguri, ca e mare lumea virtuala... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dana68

Mesajde dana68 » Lun Iun 18, 2012 11:47 am

Cum sa nu se duca tara de rapa cu oameni ca: ticton 120, xInnax ,Alexxx1989 etc?!
Putini sunt cei care au o meserie serioasa si fac ceva util pentru societatea in care traiesc.
Asta din punct de vedere fizic,cat priveste cel spiritual,nu sunteti decat niste instrumente in mana diavolului care va amageste.Drumul vostru,atata a celeor care au "inventat aceasta meserie",cat si a celor care o practica,duce spre IAD!Daca aveti credinta in Dumnezeu si va temeti de El,OPRITI-VA!Pocaiti-va de faptele voastre si intoarceti-va la Dumnezeu care, nu oboseste iertand.
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

VoxStudio

Mesajde VoxStudio » Dum Sep 30, 2012 5:44 pm

Vai, dar de ce sunt aceste fete catalogate tarfe? pe cele de pe centura cum le mai numiti? Fete cuminti? haaha , atata timp cat nu le atinge nimeni, de ce sa nu faca bani? si da castigurile sunt si peste 2000$ pe luna...
De aia n-o sa ajunga Romania nicaieri, din cauza mintii inexistente la multe persoane.

dana68

Mesajde dana68 » Lun Oct 01, 2012 8:10 am

VoxStudio scrie:....
De aia n-o sa ajunga Romania nicaieri, din cauza mintii inexistente la multe persoane.

Daca aceasta este solutia pe care voi o propuneti pentru tara noastra...VAI SI AMAR!...
E CLAR UNDE SE GASESC " MINTILE INEXISTENTE" !
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

sensual23

Mesajde sensual23 » Lun Noi 04, 2013 2:37 pm

popa.alexandra scrie:A lucrat vreuna dintre voi hostess? Care e, de fapt realitatea? Sunt veniturile atat de mari? Dar videochat? Practica vreuna dintre voi? Care este, de fapt, adevarul din interior?

Gabriela, ma numesc Andreea si sunt manager la un studio de videochat din Bucuresti. Daca vrei sa aflii mai multe despre videochat, poti intra pe site-ul nostru sa citesti povestile fetelor care lucreaza la noi http://s20.ro . De asemenea, ma gasesti si la numerele de telefon:
Telefon: 0724.777.757
0761.777.757
0748.777.757 Email: angajari@s20.ro Yahoo! Messenger: angajari.studio20

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Noi 04, 2013 7:03 pm

sensual23 scrie:

Gabriela, ma numesc Andreea si sunt manager la un studio de videochat din Bucuresti. Daca vrei sa aflii mai multe despre videochat, poti intra pe site-ul nostru sa citesti povestile fetelor care lucreaza la noi http://s20.ro . De asemenea, ma gasesti si la numerele de telefon:
Telefon: 0724.777.757
0761.777.757
0748.777.757 Email: angajari@s20.ro Yahoo! Messenger: angajari.studio20

Tare, bre...hai, proastele sa dea navala... :mrgreen:

studiocam

Mesajde studiocam » Lun Mar 17, 2014 11:27 am

Pentru mai multe detalii despre videochat poti intra pe http://camstudio-videochat.blogspot.ro/ . Ne poti contacta la Telefon 0764.086.119 , email: studiocam@yahoo.com , Yahoo messenger: studiocam , skype: studiocam-videochat .

1889

Mesajde 1889 » Mie Mar 19, 2014 12:17 am

Buna fetelor, as vrea sa va atrag atentia tuturor celor care doriti sa lucrati la STANDARD STUDIO, sa nu o faceti pt ca va luati o mare teapa in privinta banilor incasati, deoarece munciti pana nu mai puteti si aveti un castig infirm. Adica voi din toata suma luati doar 18%. adica din 100%, 70% revine site-ului, 30% voua, DAR din cei 30% va revin 18%. spre exemplu: daca intr-o saptamana castigati 314$ (asta e suma care va revine voua) de fapt si de drept voi ati muncit pt 1732$.. (asta am patit eu si asa patesc si restul fetelor), pe langa toate aceste lucruri sunteti mintite ca nu aveti nicio penalizare, dar daca nu va faceti cele 2100 de minute intr-o saptamana sunteti penalizate la trafic si nu mai faceti bani. Confidentialitatea nu este protejata, sunteti privite de sus si la un moment dat sunteti jugnite, se fura din vestiare si din camerele voastre, vin toate nespalatele si se aseaza pe aceeasi lenjerie pe care stati si voi, nu se face niciun control medical inainte de inceperea activitatii si nici dupa o perioada, majoritatea camerelor sunt dezastruase, conexiunea internetului cade cand nu te astepti, se fac fraude cu buna stiinta a studioului dupa care se penalizeaza fetele cinstite care au mincit curat,(frauda facandu-se cu hakeri prin furt de carduri sau alte metode), puteti chiar voi ramane fara bani pe card, si in legatura cu cardul este o inselatorie pt k vi se opresc bani pt intretinere a cardului, alti 12 dolari si ceva pt deschiderea lui, si in plus nu ti se dau banii la cursul valutar din tara noastra ci din america si tot asa. traineritele nu vorbesc cu voi fata in fata si pe spark doar atunci cand au ele chef, dupa o luna nu mai beneficiati de aceasta 'optiune' si nici nu va invata ceea ce ar trebui mai exact. Iar de fiecare data cand sunt probleme cu conexiunea sau cu calculatoarele nu studioul este de vina ci site-ul, ei nu au nicio problema la studio. Si inca un lucru sunteti obligate sa aveti grija si de procent sa urcati cat mai sus si in acelasi timp sa faceti si minutele, ceea ce este practic imposibil acest lucru pt ca intr-o tura normala de 8 ore nu vei reusi niciodata, numai in cazul in care nu iesi sa mananci si nici la toaleta, care de asemenea sunt pline de bacterii chiar daca se 'curata'. Eu la STANDARDSTUDIO m.am imbolnavit de nervi dar si fizic luand o bacterie vaginala si nu sunt singura, majoritatea au facut candidoza, e-coli si alte boli de genul asta. Ocoliti acest studio. NU STANDARD STUDIO!!!!!!

AnteriorUrmătorul