Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Site uri cu haine de firma

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

larissa.maria

Re: Site uri cu haine de firma

Mesajde larissa.maria » Dum Iul 08, 2012 6:02 pm

cociu.dina scrie:Eu am cumparat de pe Fashiondays, mi s-a parut ok, nu stiu cat sunt de originale firmele dar nu am avut probleme cu ei, livrarea se face mai greu cam o luna sau asa ceva, iar daca nu am avut bani sa platesc sau m-am razgandit nu au fost probleme am renuntat la comanda fara sa invoc un motiv. De curand am efectuat o comanda de la ei pentru un ceas de la Dolce&Gabanna. Nu mi s-a livrat pe motiv ca nu au obtinut certificatul de autenticitate, pe mine nici nu ma interesa, la banii aia mi-a placut modelul, dar ma rog.
Am cumparat hainute de la Tommy Hilfinger de pe site-ul lor oficial din State, produsele m-au costat cam o treime fata de pretul din magazinele din Romania dar pe eticheta tot scria "Made in China", si am platit cam mult pentru taxele de livrare/aeroport, ma rog se percep taxe vamale, dar am ramas multumita de hainute.

Produsele facute in China, Thailanda, etc. pt. occident nu se compara cu jegurile aduse la noi... :wink:

cociu.dina

Mesajde cociu.dina » Lun Iul 09, 2012 12:29 pm

Asa este, oricum, am ramas multumita.

adicr85

Mesajde adicr85 » Joi Sep 06, 2012 3:25 pm

Eu am aruncat o privire aici. Sunt preturi bune http://www.cumparonline.biz/haineieftine.html

maryannasro

Mesajde maryannasro » Mar Feb 19, 2013 9:16 pm

Am gasit eu cateva cu lenjerie: magazinulculenjerie si blenjerie-star
Sper sa va ajute si pe voi
Ultima oară modificat de maryannasro pe Mar Mar 26, 2013 10:34 pm, modificat 1 dată în total.

Hispanitas

Mesajde Hispanitas » Mie Mar 13, 2013 1:46 pm

HISPANITAS ShoesHandbgas este unul dintre cei mai redutabili producători de produse din piele – pantofi și genți – care a intrat pe piața din România, spre fericirea femeilor care sunt într-o permanentă căutare a perfecțiunii. Pantofii Hispanitas au darul aproape inegalabil de a fi confortabili și, în același timp, foarte moderni!
Puteti vizualiza produsele aici: [url]http://www.hispanitas.ro/shop-online[/url] sau ne puteti vizita in magazinul Hispanitas din Mall Baneasa Shopping City!

lucy1211

Mesajde lucy1211 » Lun Mar 17, 2014 10:53 am

Australia rochii de cocktail sequin sunt realizate din cele mai bune materiale de calitate pentru a vă oferi suficient confort. Aceste rochii de cocktail sequin vin în toate mărimile și culorile pentru tine de a alege, fiecare dintre ele este frumos facut. Aceste rochii sunt de rochii Cant-e dor acest sezon! http://www.dresshop.com.au/sequin-cocktail-dresses/

Sunmodels

Mesajde Sunmodels » Dum Aug 17, 2014 6:39 pm

Si tu poti face parte din echipa SUN Models! Ai doar de castigat!

Avantajele SUN Models
Salariu minim garantat! Pachet de salarizare foarte atractiv, procent consistent si bonusuri periodice.
Siguranta unui job 100% legal si a unui mediu de munca placut si relaxant, alaturi de profesionisti, care vor fi alaturi de tine cu sfaturi, idei sau pareri si te vor indruma atunci cand vei avea nevoie. Toate colaborarile noastre se bazeaza pe contract de munca incheiat intre model si studio.
Pe toate site-urile cu care lucram este restrictionat accesul persoanelor din Romania, asigurandu-se astfel confidentialitate si intimitatea modelelor.
Program de munca flexibil, adaptabil nevoilor de ordin personal (ex. scoala, facultate, sot, copil, etc.)
Conditii de munca excelente intr-o locatie ultra-centrala din Constanta asigurata cu sistem de securitate si dotari de ultima generatie, in imediata vecinatate a tuturor mijloacelor de transport in comun, taxi-uri, baruri, pub-uri, restaurante, etc.
Camere de lucru individuale, cu un decor modern, confortabil si echipamente de calitate.
Sedinte foto gratuite periodice (imaginea ta este extreme de importanta, de aceea vom organiza sedinte foto profesionale care te vor pune in valoare; sedintele foto NU se fac nud).
Training gratuit, personalizat (trainerul nostru iti va explica ceea ce vei face, iti va oferi sfaturi, idei, pareri si raspunsuri privitoare la absolut orice intrebare ai, atunci cand ai nevoie si te va ajuta atat la inceput, cat si pe parcursul activitatii tale), suport tehnic disponibil 24/24 si consiliere.
Team-buiding-uri periodice (muncim, dar trebuie sa ne si distram si sa ne relaxam; de aceea periodic organizam team-building-uri pentru a ne bucura de rezultatele muncii noastre).

Cerintele SUN Models
Acest anunt se adreseaza doar persoanelor de sex feminin.
Varsta minima 18 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Seriozitate, dorinta de a invata, o personalitate comunicativa.
Dorinta de a face parte dintr-un colectiv dinamic.

Date de contact:

Pentru a obtine mai multe informatii, daca doresti sa vezi cum arata studioul sau doresti sa ne contactezi, te rugam sa accesezi site-ul
www.videochat-sunmodels.ro

E-mail:office@sunmodels.ro
Yahoo Messenger:studio_sun@yahoo.com

Mihaela855

Mesajde Mihaela855 » Mar Noi 11, 2014 10:41 pm

Eu am gasit pantofi draguti aici http://www.sabrine.ro/pantofi

dumilaurentiu

Mesajde dumilaurentiu » Mie Noi 12, 2014 2:25 pm

Haine dama tineret
Imbracaminte incaltaminte lenjerie intima rochii fuste tricouri bluze salopete adidasi cizme ghete fulare genti haine dama haine tineret pantofi costume baie halate baie camasi pulovere topuri
Doar pe http://haine-dama-tineret.ro/ sau ne gasiti pe facebook https://www.facebook.com/HaineDamaTineret

sondi

Mesajde sondi » Lun Apr 20, 2015 10:38 am

Pe majoritatea sit-urilor de la noi sunt haine facute prin Asia. De asta e bine sa fim cu bagare de seama cand vrem sa luam ceva. Bine macar ca se accepta retur in online:).

magneticseo

Mesajde magneticseo » Lun Apr 20, 2015 12:54 pm

mycloset.ro
fashiondays.ro
b-mall.ro

:D

Anterior