Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Tratament ejaculare precoce cu Climax Control

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

titelfan

Tratament ejaculare precoce cu Climax Control

Mesajde titelfan » Mie Dec 11, 2013 2:07 pm

A folosit careva suplimentul asta si a reusit sa scape de ejaculare precoce?

bogdanion

Re: Tratament ejaculare precoce cu Climax Control

Mesajde bogdanion » Vin Feb 07, 2014 2:10 pm

Salutare!

Il folosesc de cateva zile, dar pana acum nu pot sa-ti zic daca e bun sau nu, pt ca nu am facut sex inca!:) Dar dupa ce o sa termin tratamentul o sa-ti dau un semn.
Poti sa apelezi la tot felul de trucuri pentru ca sati intarzii ejacularea dar daca problema e mai grava poti incerca cu pilule!

O zi buna!

marian18

Mesajde marian18 » Mie Feb 19, 2014 3:27 pm

Salutare!

Scriu pt ca si io am folosit produsul asta si am zis ca ar fi ok sa dau un feedback. Poate ca mai exista oameni cu aceasi problema care ar avea nevoie de informatiile astea!

Io am folosit suplimentul asta pe o perioada de 4 luni de zile si am scapat definitiv de ejacularea precoce. Acum rezist mai mult in timpul actului sexual si am impresia ca si intensitatea orgasmelor e alta!
In timpul curei in fiecare zi faceam sport si mancam doar hrana naturala. Sincer asta nu stiu daca a ajutat dar pt moralul meu a fost ok! Apoi am renuntat si la tigari si am mers de 3 ori si la consiliere psihologica!
Toate astea impreuna cu Climax Control mi-au redat viata sexuala de care nu puteam sa ma mai bucur!
Sanatate multa!

bogdanion

Mesajde bogdanion » Mar Mar 04, 2014 9:27 pm

Eu de aici am cumparat de pe ClimaxControl.ro Pare un site profi.
Ultima oară modificat de bogdanion pe Lun Dec 01, 2014 12:50 am, modificat de 2 ori în total.

zane20

Mesajde zane20 » Mar Mar 25, 2014 2:58 pm

Pentru a trata ejacularea precoce nu e nevoie doar sa iei niste suplimente alimentare si pe urma sa te astepti sa te vindeci. Pentru a te trata de ejaculare precoce e nevoie de un intreg proces. Pentru a avea o viata sexuala sanatoasa e nevoie sa ai o dieta bogata in vitamine si minerale, apoi trebuie sa faci foarte mult sport. Sportul poate ajuta extrem de mult atunci cand ai probleme de natura sexuala. Foarte multi barbati se rezuma la a lua niste suplimente si apoi la a astepta sa se vindece peste noapte. De multe ori functioneaza si aceasta metoda, dar ca metoda sigura este: suplimente+viata sanatoasa+alimentatie sanatoas+o viata lipsita de stres. Asta ar fi formula care poate garanta ca veti putea scapa definitiv de ejacularea precoce!

marian18

Mesajde marian18 » Vin Apr 18, 2014 1:10 pm

Ai dreptate Zane! Un mesaj obiectiv care pune punctul pe"i"

Totusi daca nu merge in nici un fel sa scapi de ejaculare precoce poti recurge si la suplimente/pastile.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Apr 18, 2014 6:02 pm

marian18 scrie:Ai dreptate Zane! Un mesaj obiectiv care pune punctul pe"i"

Totusi daca nu merge in nici un fel sa scapi de ejaculare precoce poti recurge si la suplimente/pastile.

Vai de s...a voastra...sustinuta cu pastile.....va arunca gagicile jos din pat... :mrgreen:

narcisca

Mesajde narcisca » Lun Mai 12, 2014 11:01 am

Suplimentele pentru tratarea ejacularii precoce difera foarte mlt intre ele. Important e ca atunci cand cumperi un supliment sa fii atent ca produsul sa fie unul din plante. Extractul din plante din compozitia suplimentelor pot ajuta foarte mult la tratarea unor astfel de afectiuni iar asta e foarte important!

SimonaKiss

Mesajde SimonaKiss » Vin Iun 06, 2014 8:56 am

Incearca solutia suifan : http://suifanoriginal.blogspot.ro , sotul meu o foloseste de foarte mult timp si e destul de eficienta.

marcelo

Mesajde marcelo » Vin Iun 06, 2014 10:54 am

Nu stiu ce sa zic in legatura cu toate suplimentele astea care au aparut in ultima vreme si care promit ca pot sa rezolve problema ejacularii precoce. Foarte multi producatori spun ca produsul lor are ingredienti naturali si ca nu provoaca efecte adverse, dar eu am auzit de cazuri de persoane care au luat suplimente si care aveau stari de ameteala!

Parerea mea este ca nu este deajuns doar sa iei suplimente pentru a scapa de o problema asa spinoasa cum este ejacularea precoce!

belumi

Mesajde belumi » Joi Aug 07, 2014 11:35 am

Eu fac ceva cura cu niste produse naturiste, dar sincer de cand le folosesc de o saptamana nu vad vreun rezultat notabil. Poate ca e si din cauza faptului ca organismul meu nu raspunde asa bine la tratament. Orice e posibil... Oricum, ideea e ca trebuie sa incerci sa faci tot ce iti sta in putinta pentru a-ti rezolva problema si pentru a avea o viata sexuala de invidiat!

narcisca

Mesajde narcisca » Lun Sep 01, 2014 12:46 pm

Toate suplimentele pentru imbunatatirea vietii sexuale isi fac efectul diferit pe fiecare metabolism in parte. Pentru cine vrea efecte rapide poate folosi diverse pastile care au in componenta ingredienti de nataura chimica. Acolo rezultatele vor fi mai rapide, dar efectele secundarepot fi unele mai accentuate.

ionis29

Mesajde ionis29 » Mar Sep 30, 2014 4:45 pm

Ejacularea precoce este o problema destul de nasoala care afecteaza un procent destul de ridicat din cadrul populatiei masculine.
Suplimentele, cremele si alte produse ce exista pe piata pentru intarzierea ejacularii precoce ajuta destul de mult, dar este foarte important si ce alimente consumi sau daca faci sau nu sport!

derby

Mesajde derby » Joi Noi 13, 2014 2:37 pm

Sunt bune si trucurile pentru stoparea ejacularii precoce, gen tehnica start-stop sau exercitiile Jelqing. Cu Jelqing multa lume a avut rezultate!

Marcus5471

Mesajde Marcus5471 » Joi Noi 20, 2014 6:57 am

Pastile ejaculare precoce – climaxcontrol.ro

Următorul