Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Pantoful Meu- magazin de incredere

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

EugeniaXY

Pantoful Meu- magazin de incredere

Mesajde EugeniaXY » Vin Apr 10, 2015 11:34 am

Buna fetelor!

Cum Pastele este foarte aproape vreau sa imi innoiesc garderopa de primavara si doresc sa imi iau o pereche de pantofi ieftini. Si cum o prietena mi-a recomandat Pantoful Meu. Am observat ca are multe perechi de pantofi de dama dragutei http://www.pantofulmeu.ro/pantofi-dama. Vroiam sa va intreb daca ati cumparat vreodata de pe acest magazin online.

Astept cu interes raspunsurile voastre!

frumoasaraluca

Re: Pantoful Meu- magazin de incredere

Mesajde frumoasaraluca » Vin Apr 10, 2015 12:12 pm

Bună Eugenia,
Am cumpărat eu acum ceva timp de la pantofulmeu.ro și am fost super mulțumita. Livrare promptă, produsul exact ca pe site. Un magazin profi.

Uite, dacă vrei o idee, asta mi-am cumpărat eu: http://www.pantofulmeu.ro/pantofi-dama/ ... p9700.html

Spor la cumpărături.

EugeniaXY

Mesajde EugeniaXY » Vin Apr 24, 2015 12:29 pm

Multumesc Raluca pentru raspuns!

MariusTitulescu

Mesajde MariusTitulescu » Joi Oct 22, 2015 1:31 pm

Eu recomand si Stone Creek.

93daniela

Mesajde 93daniela » Lun Feb 15, 2016 8:36 pm

Buna. Nu stiu daca mai este de actualitate aceasta postare, dar vreau sa iti spun ca pur si simplu am ramas surprinsa saptamana asta dupa prima mea comanda data online. Nu prea am avut incredere pana acum sa imi iau de incaltat de pe net pentru ca eu am un calapod putin mai ingust la picior si ma gandeam a poate nu imi vin bine pantofii sau nu o sa ma simt eu bine in ei. Ei bine vreau sa iti spun ca mi-am comandat o pereche de pantofi stiletto din piele, care sunt pur si simplu superbi. Bine lucrati manual din piele naturala la un pret destul de mic fata de magazinele fizice. Acum ca mi-am dat drumul la cumparaturile online, sper sa nu fac vre-o gafa si sa nu imi nimeresc marimile sau sa imi vina ceva ce nu mi se potriveste.