Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Hostess...videochat!

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

larissa.maria

Re: Hostess...videochat!

Mesajde larissa.maria » Vin Ian 09, 2015 10:35 pm

studioaria scrie:Angajam modele de videochat,cu sau fara experieta,in deplina legalitate.
Conditiile de angajare:minim 18 ani,seriozitate si ambitie.
AriaStudio ,singurul studio care ridica videochatul la rang de arta! Deviza noastra este ”Invata sa faci bani cu mintea si nu cu trupul!”.Oferim modelelor o pregatire continua,invatandu-le tactici si jocuri de seductie prin care sa castige bani intr-un mod inteligent.
Intreaga echipa este formata din personal feminin, modelelor noastre li se respecta intimitatea si confidentialitatea.
Alatura-te echipei noastre pentru a fii respectata ,apreciata si pentru a lucra din placere intr-un ambient placut! Munca din pasiune exista,la AriaStudio!
Contact: 0721133353-Maria , http://www.ariastudio.ro , studioaria@yahoo.com

Panaramele sa dea navala....vor fi umplute de respect!!!! :mrgreen:

PrestigeStudio

Mesajde PrestigeStudio » Mie Feb 04, 2015 3:44 pm

Despre hostess nu pot sa-ti spun prea multe detalii deoarece nu am lucrat in acest domeniu dar despre videochatul de fete stiu ca se castiga bine, cel putin sunt companii care ofera bonusuri atractive. Eu sunt model de videochat inca de cand s-a deschis compania, mai bine zis de acum 5 ani si sunt multumita de veniturile incasate pana in prezent. Am putut sa-mi cumpar tot ce aveam nevoie, inclusiv o casa si masina. Bonusul este de pana la 70%. Daca vrei sa vii si tu poti sa arunci o privire pe www.prestigestudioiasi.ro.
Sper ca te-am ajutat.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Feb 06, 2015 1:57 pm

PrestigeStudio scrie:Despre hostess nu pot sa-ti spun prea multe detalii deoarece nu am lucrat in acest domeniu dar despre videochatul de fete stiu ca se castiga bine, cel putin sunt companii care ofera bonusuri atractive. Eu sunt model de videochat inca de cand s-a deschis compania, mai bine zis de acum 5 ani si sunt multumita de veniturile incasate pana in prezent. Am putut sa-mi cumpar tot ce aveam nevoie, inclusiv o casa si masina. Bonusul este de pana la 70%. Daca vrei sa vii si tu poti sa arunci o privire pe http://www.prestigestudioiasi.ro.
Sper ca te-am ajutat.

Haidi, breeeee, haidi...ca va umplu astia de respect! :twisted:

marblestudio

Mesajde marblestudio » Mar Iul 07, 2015 2:44 pm

Oferim suport infiintare studiouri videochat de la a la z, la cele mai mici preturi.

Afacerea dumneavoastra depinde de noi. Va oferim consultanta incepand de la infiintarea societatii comerciale, de la alegerea codurilor CAEN pana la incadrarea personalului, de la crearea conturilor modelelor pana la incasarea banilor, va punem la dispozitie suport online 8/24. Ne adaptam bugetului dumneavoastra in vederea alegerii celor mai optime solutii IT, celor mai optime website-uri pe care modelele dumneavoastra pot incepe lucrul. Contra-cost, va putem oferi si promovare sociala si SEO pentru website-ul studiou-ului.

Oferim promovare modelelor independente pe WHITELABELUL propriu, cat si in mediul online ( social, etc ) la cele mai mici preturi. Contra-cost, va putem oferi si consultanta, in vederea alegerii echipamentului IT, echipamentului foto-video cat si sistemului de lumini.

Ne mandrim cu rezultate ale unor modele ce depasesc 8000$ pe sesiune, si site-uri web ce au ajuns in primele locuri ale cautarilor in google.

Pentru detalii, va rugam sa nu ezitati sa ne contactati, la contact@marblestudio.ro

bobonete

Mesajde bobonete » Mie Iul 15, 2015 12:20 am

Salutare tuturor !
Vreaus a va spun ca gagica mea lucreaza de un an la un studio in bucuresti http://richgirls-studio.ro si la cati bani aduce acasa cred ca am sa o iau de nevasta in curand ! Mult succes va doresc tuturor

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Dum Iul 26, 2015 6:46 pm

bobonete scrie:Salutare tuturor !
Vreaus a va spun ca gagica mea lucreaza de un an la un studio in bucuresti http://richgirls-studio.ro si la cati bani aduce acasa cred ca am sa o iau de nevasta in curand ! Mult succes va doresc tuturor

Zisesi tu, pestele cu videochat-ul falimentar... :twisted:

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 6:50 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.roContact: 0730.410.783

Anterior