Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Makeup artist Bucuresti

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Luanavlad

Makeup artist Bucuresti

Mesajde Luanavlad » Dum Feb 07, 2016 10:54 am

Va recomand makeup artistul pe care l-am avut eu la nunta si de care am fost foarte multumita. De atunci de fiecare data cand am un eveniment merg la ea sa ma machiez. Ii puteti vedea portofoliul pe site-ul ei www.katiusapopovici.ro, are multa experienta, machiaza si pentru reviste, si vedete, este chiar o persoana exceptionala. Eu la nunta am facut si proba si pot zice ca a iesit identic apoi machiajul si a rezistat foarte bine. Nu am mers cu poza sa-i arat cum vreau sa ma faca, ci am discutat impreuna si ea mi-a propus ce mi s-ar potrivi cel mai bine si intr-adevar asa a fost. O gasiti si la numarul de telefon 0721.323.203.

Sorinadinu

Re: Makeup artist Bucuresti

Mesajde Sorinadinu » Mie Apr 06, 2016 2:56 pm

Si eu tot la Katiusa Popovici m-am machiat pentru nunta :D . O adevarata profesionista, o recomand. Nu doar eu, dar si mama, soacra si domnisoarele de onoare tot la ea s-au facut.

Mi-a iesit machiajul ca la proba si a durat toata seara. Initial ii aratasem eu cum vreau, dar a mi-a spus ca mai bine sa o las pe ea sa imi faca ce mi se potriveste mai bine si asa a fost. :)