Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

ANUNTURI ...Saloane ...

Fii mereu conectata la ultimele tendinte in materie de moda si frumusete si comenteaza-le cu prietenele tale virtuale.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

kreatza

coafor iasi

Mesajde kreatza » Dum Apr 05, 2009 9:08 pm

Buna.... am si eu o problema "cam majora" zic eu! Am parul cret, saten, dar mi-am facut suvite blonde tot timpul, asa ca snt blonda in mare parte a timpului. Doar ca atunci cand vine vremea sa imi reinnoiesc suvitele ies doar cu rezultate dezastruase din coafor. Ori ma tunde prea scurt, ori imi iese o culoare roscata in cap! aaaa....eu nu suport roscatul deloc, la mine, la altii nu ma deranjeaza. Eu vreau sa fiu tot blonda, doar sa imi mai schimb din cand in cand nuanta de blond......dar gasesc doar saloane din astea fantoma!!!!!!!! Pana acum doar de la Maviov am iesit fericita, in rest dezastru. Stiu ca e greu sa aranjezi un par cret, dar chiar nu exista "stilisti adevarati" aici in Iasi? Imi puteti da ceva sfaturi? Multumesc!!!!!!!!!!!!!! :(

todoran_flo

Extensii de par

Mesajde todoran_flo » Sâm Mai 09, 2009 4:37 pm

Extensii de par cu clips-uri din par 100 % natural ! Nu necesita aplicarea la salon sau aparate speciale. Se ataseaza usor (5 minute) acasa si nu sunt permanente, adica pot fi luate jos si reatasate cand doriti. Pot fi vopsite, spalate , coafate, intinse cu placa... Calitate superioara, preturi fara concurenta! Pentru detalii, intrebari sau sugestii trimiteti mesaj privat...

centrul_elos

EPILARE DEFINITIVA

Mesajde centrul_elos » Mar Mai 19, 2009 11:54 pm

EPILARE DEFINITIVA - cu cea mai noua metoda - ELOS! Pentru ea si el, eficient, nedureros, orice zona a corpului, orice tip de piele si orice tip de par. Centrul Elos va asteapta pentru o epilare definitiva in TIMISOARA, Str Dr Pavel Vasici Ungureanu Nr.12/A , parter( in Calea Sagului pe strada cu Kaufland, dupa intersectia cu Str. Ciprian Porumbescu) tel: 0722.520.905 ; 0256-201.347 www.centru-elos.com

ruxyalex

Mesajde ruxyalex » Vin Mai 29, 2009 3:39 pm

Luni, 1 iunie, se va deschide salonul LAVANDE pe Calea Mosilor 88, Bucuresti, si va astept acolo sa il vizitati.

Contact pentru programari sau orice alte informatii:

0767.829.150 Andra (eu sunt acolo)

O zi frumoasa!

adellinaa
Expert Divahair

Locaţie: salon EGOIST

Mesajde adellinaa » Vin Mai 29, 2009 4:03 pm

Adelina , expertul Diva Hair va invita la salonul Egoist in perioada 1 - 5 iunie, intre orele 14.30 - 20.00 pentru consultatii gratuite si va ofera reduceri la servicii de pana la 40%.
Adresa este str. M. Eminescu nr. 73
Pentru programari va rugam sunati la 021.212.26.27
www.salonegoist.ro

ancha.mihaela

Re: ANUNTURI ...Saloane ...

Mesajde ancha.mihaela » Dum Iun 07, 2009 6:52 pm

buna fetelor am si eu o problema,ma duc la un banchet si am o rochie gri insa nu stiu cu ce so asortez ati putea sami dati un sfat.multumesc

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Lun Iun 08, 2009 2:40 pm

asorteaz-o cu negru sau cu rosu .
pantofi , genata , bijuterii.

lavinica25

Mesajde lavinica25 » Joi Iun 11, 2009 4:47 pm

buna , va rog frumos, ma ajutati si pe mine cu un vot?

http://www.divahair.ro/concurs/castiga_ ... alerie/307

Multumesc, pupici

http://www.divahair.ro/concurs/castiga_ ... 600_de_lei!
Eu sunt lavinica 25

irimescuelena2005

Vand aparatura de remodelare corporala sau afacere salon

Mesajde irimescuelena2005 » Lun Iun 29, 2009 10:46 pm

Vand f. urgent aparatura de remodelare corporala profesionala, pt. slabit si anticelulita, compusa din: tunel cu infrarosii cu pat pt impachetari, 2 electrostimulatoare, 1 aparat vaccum pt celulita, 1 aparat cu ultrasunete si 3 paturi, inclusiv accesoriile si mobilierul necesar si materialele de pe stoc (tot ce este necesar pt. dotarea unui salon de remodelare). Stare perfecta de functionare. Pret 8000 Euro negociabil, mult sub valoarea investitiei necesare dotarii unui salon. Se poate vinde cu afacere cu tot, salonul fiind dotat si cu 2 posturi coafor, cosmetica si mani-pedi, in spatiu inchiriat, chirie rezonabila, situat in centru Sibiului, pe Str. Nicolae Balcesu. Pret afacere: 15000 Euro negociabil.
Accept variante: auto dupa an 2000 + diferenta.
Pt. informatii suplimentare ma puteti contacta la tel. 0752 419096 sau 0766 319185.

elena_eliza25

la chic salon merg si eu

Mesajde elena_eliza25 » Vin Iul 03, 2009 12:20 pm

am vazut ca exista fete care merg la chic salon.ati vazut fetelor aparatul acela nou de slabit ?eximia?am vorbit cu o tipa care face tratament cu el si mi-a spus ca e super incantata si ca rezultatele apar inca de la prima sedinta.Eu merg la chic salon de aprope un an si sunt foarte multumita de serviciile lor.Marian face treaba excelenta.Mi-a recomandat si niste produse profesionale pentru par.Super tare.trebuie sa ajungeti la chic salon

carlanails

CARLA NAILS BOUTIQUE

Mesajde carlanails » Lun Iul 20, 2009 3:45 pm

Salonul Carla Nails Boutique te intampina cu un personal deosebit de cald, atent si dispus sa te ajute sa te simti cat mai confortabil. De asemenea, ne mandrim cu expertii nostrii in tehnica avansata a intretinerii si perfectionarii unghiilor.

Pentru sezonul de vara 2009, Carla Nails Boutique a pregatit promotii atractive:

1. Active Woman: 15% reducere la pachetele de: manichiura+pedichiura (include toate tipurile de servicii: express, clasic, french etc.)

2. Long Nails (unghii cu extensii): 15% reducere la serviciile de intretinere extensii (pentru extensiile si intretinerile facute initial la Carla Nails)

3. Nunta de Vis

* Mireasa Eleganta: manichiura clasica french, tratament SPA maini, brate + pedichiura SPA revigoranta french de la 130 la 100 RON

* Mireasa Sclipitoare: extensii gel si french permanent + pedichiura SPA french – de la 225 la 175 RON

* Pachet pentru mire: manichiura express + pedichiura clasica – de la 75 la 60 RON

4. Un cadou pentru cei dragi

Puteti oferi celor dragi un cadou prin achizitionarea unui voucher in valoare de 50, 100 sau 150 RON.

Va asteptam cu drag sa va convingeti de calitatea serviciilor noastre.

Echipa Carla Nails Boutique, www.carlanails.ro

zelda

EXtensii de par

Mesajde zelda » Mar Iul 28, 2009 12:13 pm

Vindem si aplicam extensii din par 100% natural la cel mai mic pret din tara. Produsele noastre sunt de buna calitate oferindu-va de asemenea si o garantie. Dispunem de o gama variata de culori pentru extensii cu keratina, microring si clipsuri. Pretul este de 4 RON/ suvita + montare gratuita pentru keratina ,microring si 300 ron clipsuri full head.0754906417 sau corina_ext@yahoo.com Sunt persoana fizica autorizata si putem distribui in toata tara!

dee08

Re: ANUNTURI ...Saloane ...

Mesajde dee08 » Mar Aug 04, 2009 8:05 am

molly scrie:aici va rog sa scrieti mesajele unde anuntati ca sa deschis un nou salon .
SAU DIFERITE ANUNTURI LEGATE DE COAFOR .

Daca sunteti din pitesti eu va recomand un salon foarte bun:) " Proestetique Clinique. -este o clinica de recuperare ,remodelare ,frumusete care va confera solutii si terapii complete pentru ploblemele dumneavoastra.

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Lun Aug 31, 2009 11:17 pm

e bine de stiut
am vazut tot felul d eoferte pe la saloane , ca doar e criza

andreimimihaialexandru

Identitate la vanzare TrueColor.Ro - Solutia pentru saloane

Mesajde andreimimihaialexandru » Mar Sep 08, 2009 4:55 pm

Buna ziua,

Ma numesc Andrei Mihai Alexandru, sunt director de dezvoltare la WebDigital Interactive, o agentie de publicitate online si generare de clienti.

Avem un site dezvoltat de agentia noastra http://www.truecolor.ro, al carui proprietar, asteapta de ceva timp un grup de investitori straini pentru a isi extinde salonul si pentru a transforma site-ul in portal de frumusete.

Proprietarul site-ului s-a decis intre timp sa renunte la investitori si sa faca o oferta in piata pentru site deoarece acesta produce clienti si nu are cine sa se ocupe de ei.

In cazul in care sunteti interesati site-ul beneficiaza de urmatoarele:

* 1000 de vizitatori unici / luna
* 1000 de prieteni pe retelele sociale
* Medie de 40 cereri de programare / luna
* reteaua de link-uri externe dezvoltata
* campanie de comunicare si PR online dezvoltata
* campanie de promovare Cost per Click dezvoltata
* toate paginile site-ului indexate in motorul de cautare google
* marca truecolor recunoscuta datorita campaniilor dezvoltate
* design carti de vizita in pachet
* design site profesionist
* optimizare pentru motoarele de cautare
* blog integrat in site cu articole publicate
* statistici avansate ale vizitatorilor site-ului
* consultanta oferita de WebDigital Interactive

In cazul in care sunteti interesati va rog sa ma contactati la adresa mihai.andrei@webdigital.ro sau 0753118429

Oferta este una deschisa si se discuta in functie de obiectivele cumparatorului.

AnteriorUrmătorul