Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Intrebari tembele

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Aiana

Intrebari tembele

Mesajde Aiana » Mie Iul 29, 2009 9:23 am

De multe ori imi trec prin gand (cred ca si voua la fel) tot felul de intrebari tembele la care nu gasesc raspunsul aproape niciodata sau si raspunsul este la fel de tembel ca intrebarea....Incep prin a va pune o astfel de intrebare ,astept raspunsul vostru si puteti sa puneti si voi mai departe o astfel de intrebare.O sa vedeti ca am dreptate si raspusurile vor fi inexistente sau TEMBELE :lol: :lol: :lol:

De ce sunt unii oameni nespalati? Si asta ma face sa ma gandesc la alta intrebare
De ce s-a inventat sapunul? Vedeti ?Uite asa te invarti intr-un cerc al unor astfel de intrebari care mai de care... :lol:
Mda am facut insolatie ieri si nu mi-a prea trecut...cred ca de aceea sunt asa profunda... :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Aiana

Mesajde Aiana » Mie Iul 29, 2009 10:33 am

Sau alta intrebare care suna tembel
De ce schimbam prosoapele zilnic daca ne stergem cu ele dupa ce ne spalam.....si suntem deja curati?

maia08

Mesajde maia08 » Mie Iul 29, 2009 12:07 pm

Aiana scrie:Sau alta intrebare care suna tembel
De ce schimbam prosoapele zilnic daca ne stergem cu ele dupa ce ne spalam.....si suntem deja curati?

ha!!asta ku prosoapele mi-o pun si eu d 2ori p zi??dar de ce???
dar de ce pun unele persoane hainitele/pidjamele de noapte la spalat in fiece zi,daka le imbraka dupa baie si doar dorm in ele???
rs:1)nespalatii-- din kauza edukatiei de akasa ,,si indiferentei probabil...
2)sapunul...a fost o inventie de inteligenti...pt.toata lumea si kontra mikrobilor/murdariei si pt.sanatate si prospetime...dar il accepta tot numai inteligentii si cei ce iubesk ordinea...
intr.:de ce oamenii mint??
de ce lumea(o mare parte) mereu incearka sa se komplice si sa se dea drept cine nu este?
de ce sunt putini/rari cei ce sunt simpli si sinceri???
de ce unii ii inseala/tradeaza pe cei ce ii iubesk???
~MAi~

rmary

Re: Intrebari tembele

Mesajde rmary » Joi Iul 30, 2009 5:47 pm

Da se pare ca suntem de aceias parere ,in legatura cu nespalati pai stiti voi ca este o vorba la romini ca sunt CERTATI CU APA,sau nu vor sa consume,cum vara este seceta haha,sau nu vor sa dea bani pe sapun..

rmary

Mesajde rmary » Joi Iul 30, 2009 5:55 pm

AAAAAAAAA mai vreau sa va spun ca am si ieu niste cunostinte care tot asa se lauda si mint cu asa o usurinta si o naturalitate ca daca nui cunosti,cu adevarat chear crezi tot ce spun,si pe deasupra daca iati vedea se simpt tare fericiti si se cred persoane importante,si mai si spun ha ieu nu stau la masa cu ori cine,bn sper ca sau schimbat ca adevarul e ca sunt ani buni de cind nu ii mai vad de cind sunt afara din tara,voi ce credeti astfel de persoane se schimba?[/b]

Aiana

Mesajde Aiana » Joi Iul 30, 2009 5:57 pm

:lol: :lol: Mai te rog sa ma crezi atunci cand merg cu autobuzul ma ingrozesc de mirosurile care emana in jurul meu.....Ajung la destinatie cu o senzatie de voma ....

rmary

Mesajde rmary » Joi Iul 30, 2009 6:02 pm

SA nu crezi ca esti singura la care i se intimpla,te rog sa ma crezi ca mie mi sa intimplat saptamina trecuta eram in metro nu stiu era aproape sa lesin daca nu ajungeam la destinatie cred ca dadeam la rate,

Aiana

Mesajde Aiana » Joi Iul 30, 2009 6:11 pm

:lol: :lol: Sti care-i faza in metrou mai e cum mai e ca e curent pe galerii dar in autobuze te duci in lumanari.De ex. in 102 ,care tot timpul este full e crima si pedeapsa cand te urci.De la usa te arunca suflul pe spate :lol:

Aiana

Mesajde Aiana » Joi Iul 30, 2009 6:13 pm

Apropos de cunostintele tale,,lupul isi schimba parul dar naravul ba,, a zis un intelept din popor de mult...... :lol:

Aiana

Mesajde Aiana » Joi Iul 30, 2009 6:25 pm

Sau asta cum va suna ?
De ce ne este somn dimineata daca am dormit toata noaptea?Ati auzit ceva mai tembel? :shock:

maia08

Mesajde maia08 » Joi Iul 30, 2009 7:23 pm

pai d somn nimeni niciodata nu se satura si de ce dormi mai mult,de ce mai mult ti-i somn...dar explikatia reala...e la fundul marii.
rmary::NUUUU kategorik krede-ma!!!nu, asa gen d persoane nu se skimba..
exakt asa gen d persoana am intalnit si eu(am si avut de aface din pakate)...e o persoana nulabila..frikoasa..si fara nici un fel de putere..dar tot timpul i-a dus pe toti in eroare k lukreaza mare sef!!!si tot timpul se da mare si tare,lasand o senzatie k e burikul pamantului....defapt pazeste kasa unui boss pt.500lei, peste o zi...are 8 ani de kand lukreaza akolo si se lauda ku tot ce are seful lui k si kand e a lui..nici parintii nu stiu ce face el defapt...krezand ku totii k lukreaza in oficiu ku 3 sekretare la intrare...stiam demult k minte..il rugam sa se opreaska...dar si akum 2zile kand i-am pus dovezile sub nas tot nu rekunoaste...cika nu e ceea ce krezi!! si-i minte pe toti in kontinuare...akolo lukreaza-n salopeta,dar fata d lume imbla la 4ace(sigurele haine ce le are bune)...si nu merge alaturi d nimeni...k da marog:: e seful...minciunii si al gradinii unui real sef...

de ce kan ne este interzis ceva...deobicei mai tare ne ambitionam asupra acelui ceva?
~MAi~

Aiana

Mesajde Aiana » Joi Iul 30, 2009 7:41 pm

Pt. ca avem comenzile inverse.Stanga-i dreapta si dreapta-i stanga.. :lol: :lol: :lol: De ce uram ploaia si ne ascundem de ea si cad este seceta si arsita ne dorim sa ploua? :lol: 8)

maia08

Mesajde maia08 » Joi Iul 30, 2009 7:54 pm

de ce fumeza populatia kand toti stiu riskurile?de ce se produk tigarile kand skriu pe kutii::dauneaa grav...
~MAi~

deissa

Mesajde deissa » Vin Iul 31, 2009 11:46 am

Aiana scrie::lol: :lol: Sti care-i faza in metrou mai e cum mai e ca e curent pe galerii dar in autobuze te duci in lumanari.De ex. in 102 ,care tot timpul este full e crima si pedeapsa cand te urci.De la usa te arunca suflul pe spate :lol:

Aiana , avem acelasi traseu? eu lucrez pe vitan :)

Aiana

Mesajde Aiana » Vin Iul 31, 2009 11:49 am

si eu....pe privat ..unde lucrezi????

Următorul