Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Fanteziile lui ...

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

elle345

Fanteziile lui ...

Mesajde elle345 » Dum Dec 15, 2013 10:53 pm

Deci vreau sa va intreb o parere,ca nu stiu sincer cu cine as putea discuta face2face :D . Cel cu care sunt intr-o relatie de un an a inceput sa imi zica,de o vreme incoace mai obsesiv , ca are fantezii cu diverse femei ( imi povesteste el cu lux de amanunte),asta de cateva ori pe zi si cu o pasiune care ma scoate din sarite . Mereu ma bosumflu si incepe cearta. Ma intreaba ca ce am,vesnicul raspuns "nimic" si de aici se ajunge la certuri urate pentru ca simt intotdeauna nevoia sa i-o intorc .Exagerez? Este o chestie perfect naturala pentru barbati si e bine ca mi-o impartaseste sau ceva nu e ok? :?: :?:

vioricaciures

Re: Fanteziile lui ...

Mesajde vioricaciures » Mie Dec 18, 2013 7:56 pm

De ce vesnicul "nimic"? Spune-i ce ai pe suflet. Daca el este sincer cu tine, tu de ce nu faci la fel? Sau... poate nu e sincer, poate iti pobesteste pentru ca vrea de fapt sa faci tot felul de jocuri sexy - intreaba-l si asta. Discutati deschis. Nu zic sa te pui la mintea lui si sa faci cine stie ce obscenitati, ci sa discuti despre asta si sa iti spui parerea. Daca nu va potriviti, mai bine sa stii din timp

PerfectSimple

Mesajde PerfectSimple » Vin Ian 03, 2014 8:38 pm

Are dreptate vioricaciures , vorbeste cu el, spune-i ca te deranjeaza si ca poate nu o sa aiba asta de la tie. Iubitul meu tot zice ca pentru el fiecare seara e o fantezie, dar eu stiu ca minte, fiecare barbat are fantezii mai ''ciudate'' chiar daca nu le spune :)
Everything happens for a reason .

alex2blond

Mesajde alex2blond » Vin Ian 10, 2014 1:04 pm

Cu cat mai rapid vorbesti cu el, cu atat mai bine. Pana la urma isi va indeplini visul, chiar daca nu cu tine.

andreea_diana

Mesajde andreea_diana » Mie Apr 09, 2014 4:58 pm

Buna, eu cred ca trebuie sa ii zici ca te deranjeaza si sa numai vorbeasca despre iar daca nu intelege, ii poti povestii si tu fel de fel de chestii, fanteziile tale reale sau nu, vezi cum reactionaza….si hmmmm eu sunt cu prietenul meu de vreo 4 ani si sincer mie nu imi povesteste chestii dastea, ba mai mult nici nu cred ca are, adica il cunosc destul de bine si ma prindeam daca vrea altceva, acum nu stiu poate nu ii oferi tu destul de mult, indeplineste-i tu fanteziile astea si poate nu o sa le mai aiba cu alte femei…..sper sa te fi ajutat cumva