Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Fumatul .

Se spune ca sanatatea este mai buna decat toate. Fii pregatita sa primesti si sa dai sfaturi despre cele mai bune metode si produse care te pot ajuta sa ai o sanatate de invidiat!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

PerfectSimple

Fumatul .

Mesajde PerfectSimple » Joi Dec 26, 2013 2:40 pm

Buna tuturor! Acum o saptamana m-am lasat de fumat, si de atunci nu am mai fumat decat 2 tigari in Ajunul Craciunului la o petrecere, nu m-am putut abtine. Acum ce vreau sa va intreb cei care au trecut prin chestia asta cum ati scapat de pofta si mai ales cum scap de ea fara sa pun kg in plus. Ca in momentul de fata as manca orice ..
Everything happens for a reason .

pe_lucia

Re: Fumatul .

Mesajde pe_lucia » Sâm Dec 28, 2013 9:42 pm

Nu sint fumtor, dar exista tigara electronica, despre care insa nu sunt referinte prea bune: nociva.

PerfectSimple

Mesajde PerfectSimple » Vin Ian 03, 2014 6:41 pm

M-am gandit si eu la ea dar m-am razgandit, e mai bine asa, am mai fumat, o tigara la 2 zile cam asa. Ma bucur ca macar le-am rarit si nu mai cumpar cu pachetul, sper sa vina ziua cand o sa mi se faca scarba de ele.
Everything happens for a reason .

felicszam

Mesajde felicszam » Joi Mar 12, 2015 12:36 pm

Ca sa renunti la fumat e destul de greu. Eu fac cura acum cu Nicorix niste suplimente care ajuta la asa ceva, dar de 3 zile de cand le iau fumez la fel. E destul de greu sa renuntam la fumat si cred ca doar printr-o vointa puternica se paote reusi acest lucru.

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Lun Mar 30, 2015 2:35 pm

Fumatul care ingrasa sau nu . Daca ai pofta de mancare mai mare dupa ce te-ai lasat de tigari incearca cv ce ar putea inlocui tigarile, bomboane dropsuri fara zahar sau gen. Din cauza ca ai renuntat brusc la fumat organismul tau e dat peste ca acum si din cauza aceastta te ingrassi.

pinteago

Mesajde pinteago » Lun Iul 27, 2015 11:52 am

Chiar zilele trecute imi povestea un amic ca el s-a lasat de tigari fara sa foloseasca nimic. Doar prin propria vointa. Deci se poate si asa...

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 5:32 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea Contact: 0730.410.783