Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

tepe imobiliare

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

topmansarde

tepe imobiliare

Mesajde topmansarde » Mar Mai 20, 2014 2:56 pm

buna,

m-am gandit sa scriu acest thread in speranta ca voi ajuta romanii de peste tot. poate romanii plecati muncesc cu greu ca sa se intoarca in tara si sa isi ia o casa.
de aceea, ar fi bine sa aveti mare grija ce cumparati si mai ales de la cine.
aveti aici un exemplu:

http://topinvestromania.wordpress.com

Daca puteti distribui aceste informatii, ati ajuta la randul vostru si pe altii.

o zi buna.

AlinaFlorescu

Re: tepe imobiliare

Mesajde AlinaFlorescu » Joi Iul 17, 2014 11:11 am

Ce ma bucur sa gasesc un astfel de topic. Si eu am evitat pe muchie de cutit o teap imobilara, noroc ca m-a atentionat o prietena. Pana la urma, am decis sa merg singura la vizionari, sa nu mai apelez la agentii si tot felul de experti. Norocul meu a fost ca o cunostinta care locuieste in nordul Bucurestiului, in Cosmopolis, mi-a povestit de apartamentul luat si am decis sa arunc si eu o privire. Am fost la vizionari si asa mi-am gasit singura apartamentul mult dorit. Pentru 50.000 euro eu zic ca se merita, e nou, nu mai investesc in renovari si tot felul de reparatii la sisteme vechi, mi l-am mobilat dupa bunul plac, plus ca am acces la toate facilitatile complexului si avem paza. Chiar e o investitie foarte buna, evitati sa mergeti la tot felul de agentii, pana la urma tot voi veti gasi ceea ce va place si e potrivit pe bugetul pe care il aveti.

Luanavlad

Mesajde Luanavlad » Mar Aug 26, 2014 2:33 pm

Buna! Foarte bun sfatul! M-am intors acum 5 luni in tara si inainte de asta ne-am documentat foarte bine pe internet. Ne-a atras atentia acelasi complex de care zice si Alina Florescu si inainte sa aduc toata familia inapoi in Romania am venit singur la vizionari de apartamente. Acum stam intr-un apartament de 3 camere in complex si suntem foarte multumiti. Apartamentul e spatios si camerele incapatoare. Cei mici au gradinita foarte aproape si seara mergem cu totii la locul de joaca special amenajat. Nu ne facem griji nici din cauza sigurantei ca e pazit complexul, magazinul si farmacia sunt la scara blocului, putem merge la sala de fitness cand vrem. Noi suntem ft multumiti, conditiile sunt sunt la o calitate foarte buna, iar noi n-a fost nevoie sa facem nici o modificare. Numai bine!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Aug 26, 2014 4:54 pm

Foxy75

Mesajde Foxy75 » Vin Aug 29, 2014 11:12 am

Stie cineva ceva despre blocurile noi vandute de cei de la Sud Rezidential? Happy Home de exemplu? In sudul Bucurestiului, la statia de metrou IMGB?

Luanavlad

Mesajde Luanavlad » Vin Sep 05, 2014 4:05 pm

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Dum Sep 07, 2014 9:26 am