Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castigatoarea unui program de slabit de 6 saptamani

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Castigatoarea unui program de slabit de 6 saptamani

Mesajde Oana.Zidaru » Vin Apr 03, 2009 10:53 am

Dragele mele,

Din motive obiective ne-am vazut nevoiti sa intarziem desemnarea castigatoarei cu o zi. Ne cerem scuze.

Aceasta este Timofan Iuliana-Elena.

Ne pare extrem de rau ca nu am putut sa facem astazi fericita decat o singura participanta din cele 2.611 femei, insa promitem ca pe viitor sa organizam mai multe concursuri de acest gen pentru ca ne dorim ca cititoarele noastre sa fie pline de incredere si multumite de felul in care arata.

Vreau sa va mai spun ca o data cu acest concurs mi-am dat seama ca, de multe ori, ajungem sa ne criticam prea aspru. Am vazut fete inscrise care nu pareau sa aiba niciun fel de problema, daca judecai dupa raportul kg/inaltime, insa care se considerau "prea grase".

Este clar ca nu putem sa fim toate fotomodele si poate ca in asta consta si farmecul... nu credeti ca lumea ar fi tare plictisitoare daca ar fi populata numai de Barbie si Ken? Poate ca avem solduri mai late sau aripioare dar cu siguranta avem si alte calitati pe care daca nu le-am descoperit inca, ar fi timpul sa o facem!

In aceasta perioada am observat ca pe forum s-a deschis un subiect care cred ca se potriveste de minune cu ceea ce vreau eu sa va transmit (http://forum.divahair.ro/viewtopic.php?t=951): Sa ne redescoperim, sa ne gasim calitatile si sa le scoatem in evidenta!

Haideti sa vorbim despre ceea ce ne place la noi, despre partile corpului nostru care ne fac sa ne simtim frumoase! Spune-mi tu de ce te simti frumoasa astazi? http://forum.divahair.ro/viewtopic.php?t=951

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Vin Apr 03, 2009 12:28 pm

felicitari castigatoarei!!!

castigatoarea nu era aleasa daca posta pe forum?
care e mesjul ei de pe forum ?de la subiectul respectiv?

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Vin Apr 03, 2009 12:45 pm

Nu, molly. Acest concurs nu s-a desfasurat pe forum. Participantele au completat un formular (plasat in partea de jos a articolului) in care au introdus date precum kg, inaltime si au completat si fraza "Vreau sa slabesc pentru ca..." Toate inscrierile au fost stocate intr-o baza de date.

Castigatoarea nu a fost aleasa in functie de raspuns pentru simplul motiv ca a fost desemnata prin tragere la sorti :)

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Vin Apr 03, 2009 1:19 pm

multumesc oana,
stiu de formular ,
nu eram lamurita,
sper ca cea care a castigat sa ne spuna ce rezultate a obtinut dupa terminarea programului.
felicitari!

addictyv3

Mesajde addictyv3 » Lun Apr 13, 2009 10:51 pm

nu era mai ok sa se aleaga castigatoarea pe baza raspunsului dat? "vreau sa slabesc pt ca...." si nu prin tragere la sorti? adica, personal, la genul acesta de concurs, mi se pare cea mai buna solutie...tragerea la sorti e pt alt tip de concurs.
parerea mea, care este.. :D

cris_tina04

Mesajde cris_tina04 » Mie Apr 15, 2009 12:22 pm